Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
6020

1950 odbudowa Warszawy, blok legitymacyjny.

35 PLN110 PLN
6023

1951 kompletny rocznik, 37 znaczków bez bl.12.

120 PLN130 PLN
6028

1947 Kultura polska, parka znaczków za 3 zł. bez perforacji poziomej między znaczkami, gwarancja.

40 PLN50 PLN
6029

1951 Kongres Nauki Polskiej, blok legitymacyjny, prawy górny znaczek z błędem "kreska na ukos rysunku", gwarancja.

60 PLN140 PLN
6030

1952 kompletny rocznik, 76 znaczków.

210 PLN220 PLN
6032

1952 zabytkowe budowle, znaczek za 1 zł z błędem "NIEDZIGA zamiast NIEDZICA".

25 PLN100 PLN
6033

1952 rok geofizyczny, koperta FDC.

8 PLN8 PLN
6035

1953 kompletny rocznik, 46 znaczków.

275 PLN275 PLN
6037

1953 rocznica śmierci Karola Marksa, koperta FDC.

80 PLN95 PLN
6040

1953 Wyścig Pokoju, koperta FDC.

70 PLN70 PLN
6043

1953 turniej bokserski, koperta FDC.

60 PLN60 PLN
6046

1953 święto 22 lipca, koperta FDC.

15 PLN15 PLN
6048

1953 karnet z okazji III Światowego Kongresu Studentów.

20 PLN20 PLN
6056

1953 sporty zimowe, koperta FDC.

30 PLN30 PLN
6060

1954 kompletny rocznik, 63 znaczki i 1 blok.

300 PLN300 PLN
6066

1954 karnet z okazji konkursu im. Fryderyka Chopina.

40 PLN38 PLN
6067

1954 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, koperta FDC.

20 PLN19 PLN
6073

1954 III Zjazd PZF, blok z podwójnym moletowaniem (Mi.70 euro), gwarancja Schmutz.

70 PLN70 PLN
6078

1955 pomniki Warszawy, narożna próba znaczka za 5 gr.

40 PLN40 PLN
6081

1955 Targi Poznańskie, koperta FDC.

8 PLN8 PLN
6084

1955 karnet z okazji Dni Krakowa.

20 PLN19 PLN
6091

1955 Artystyczna litografia "Krakus" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

30 PLN30 PLN
6095

1955 światowy festiwal młodzieży, dolny lewy znaczek z błędem "kokardka".

40 PLN45 PLN
6100

1955 Rajd Tatrzański, koperta FDC.

10 PLN10 PLN
6102

1955 Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina, trójki.

12 PLN23 PLN
6104

1955 3 karnety z okazji igrzysk sportowych młodzieży w Warszawie z ciętymi znaczkami.

25 PLN25 PLN
6105

1955 3 karnety z okazji igrzysk sportowych młodzieży w Warszawie z ząbkowanymi znaczkami.

25 PLN25 PLN
6109

1955 karnet z okazji Roku Mickiewiczowskiego.

20 PLN20 PLN
6113

1955 wystawa filatelistyczna, blok z błędem "kropka w A".

15 PLN30 PLN
6114

1955 wystawa filatelistyczna, blok z błędem "ścięte VI".

80 PLN85 PLN
6141

1957 Targi Poznańskie, koperta FDC - Warszawa.

10 PLN9 PLN
6149

1957 konkurs skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego, blok legitymacyjny.

35 PLN35 PLN
6153

1957 wystawa filatelistyczna, koperta FDC.

15 PLN15 PLN
6154

1957 ogólnopolska wystawa filatelistyczna w Warszawie, arkusik z błędem na poz.7 "kropka na 1" w dacie, gwarancja.

440 PLN440 PLN
6165

1958 Targi Poznańskie, koperta FDC.

8 PLN8 PLN
6166

8 PLN8 PLN
6174

1958 15-lecie LWP, koperta FDC - Warszawa.

10 PLN10 PLN
6183

1958 rocznica uchwalenia Deklaracji Praw Człowieka,znaczki na papierze gładkim i prążkowanym, niekatalogowana odmiana, gwarancja.

50 PLN60 PLN
6187

1958 400-lecie Poczty Polskiej, blok na kopercie FDC.

15 PLN15 PLN
6188

1958 400-lecie poczty Polskiej, arkusik w karnecie wystawowym.

25 PLN25 PLN