Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
6020 |
1950 odbudowa Warszawy, blok legitymacyjny. | 35 PLN | 110 PLN | |
6023 |
1951 kompletny rocznik, 37 znaczków bez bl.12. | 120 PLN | 130 PLN | |
6028 |
1947 Kultura polska, parka znaczków za 3 zł. bez perforacji poziomej między znaczkami, gwarancja. | 40 PLN | 50 PLN | |
6029 |
1951 Kongres Nauki Polskiej, blok legitymacyjny, prawy górny znaczek z błędem "kreska na ukos rysunku", gwarancja. | 60 PLN | 140 PLN | |
6030 |
1952 kompletny rocznik, 76 znaczków. | 210 PLN | 220 PLN | |
6032 |
1952 zabytkowe budowle, znaczek za 1 zł z błędem "NIEDZIGA zamiast NIEDZICA". | 25 PLN | 100 PLN | |
6033 |
1952 rok geofizyczny, koperta FDC. | 8 PLN | 8 PLN | |
6035 |
1953 kompletny rocznik, 46 znaczków. | 275 PLN | 275 PLN | |
6037 |
1953 rocznica śmierci Karola Marksa, koperta FDC. | 80 PLN | 95 PLN | |
6040 |
1953 Wyścig Pokoju, koperta FDC. | 70 PLN | 70 PLN | |
6043 |
1953 turniej bokserski, koperta FDC. | 60 PLN | 60 PLN | |
6046 |
1953 święto 22 lipca, koperta FDC. | 15 PLN | 15 PLN | |
6048 |
1953 karnet z okazji III Światowego Kongresu Studentów. | 20 PLN | 20 PLN | |
6056 |
1953 sporty zimowe, koperta FDC. | 30 PLN | 30 PLN | |
6060 |
1954 kompletny rocznik, 63 znaczki i 1 blok. | 300 PLN | 300 PLN | |
6066 |
1954 karnet z okazji konkursu im. Fryderyka Chopina. | 40 PLN | 38 PLN | |
6067 |
1954 rocznica Powstania Kościuszkowskiego, koperta FDC. | 20 PLN | 19 PLN | |
6073 |
1954 III Zjazd PZF, blok z podwójnym moletowaniem (Mi.70 euro), gwarancja Schmutz. | 70 PLN | 70 PLN | |
6078 |
1955 pomniki Warszawy, narożna próba znaczka za 5 gr. | 40 PLN | 40 PLN | |
6081 |
1955 Targi Poznańskie, koperta FDC. | 8 PLN | 8 PLN | |
6084 |
1955 karnet z okazji Dni Krakowa. | 20 PLN | 19 PLN | |
6091 |
1955 Artystyczna litografia "Krakus" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa. | 30 PLN | 30 PLN | |
6095 |
1955 światowy festiwal młodzieży, dolny lewy znaczek z błędem "kokardka". | 40 PLN | 45 PLN | |
6100 |
1955 Rajd Tatrzański, koperta FDC. | 10 PLN | 10 PLN | |
6102 |
1955 Pałac Kultury i Nauki im. Józefa Stalina, trójki. | 12 PLN | 23 PLN | |
6104 |
1955 3 karnety z okazji igrzysk sportowych młodzieży w Warszawie z ciętymi znaczkami. | 25 PLN | 25 PLN | |
6105 |
1955 3 karnety z okazji igrzysk sportowych młodzieży w Warszawie z ząbkowanymi znaczkami. | 25 PLN | 25 PLN | |
6109 |
1955 karnet z okazji Roku Mickiewiczowskiego. | 20 PLN | 20 PLN | |
6113 |
1955 wystawa filatelistyczna, blok z błędem "kropka w A". | 15 PLN | 30 PLN | |
6114 |
1955 wystawa filatelistyczna, blok z błędem "ścięte VI". | 80 PLN | 85 PLN | |
6141 |
1957 Targi Poznańskie, koperta FDC - Warszawa. | 10 PLN | 9 PLN | |
6149 |
1957 konkurs skrzypcowy im. Henryka Wieniawskiego, blok legitymacyjny. | 35 PLN | 35 PLN | |
6153 |
1957 wystawa filatelistyczna, koperta FDC. | 15 PLN | 15 PLN | |
6154 |
1957 ogólnopolska wystawa filatelistyczna w Warszawie, arkusik z błędem na poz.7 "kropka na 1" w dacie, gwarancja. | 440 PLN | 440 PLN | |
6165 |
1958 Targi Poznańskie, koperta FDC. | 8 PLN | 8 PLN | |
6166 |
6174 |
1958 15-lecie LWP, koperta FDC - Warszawa. | 10 PLN | 10 PLN | |
6183 |
1958 rocznica uchwalenia Deklaracji Praw Człowieka,znaczki na papierze gładkim i prążkowanym, niekatalogowana odmiana, gwarancja. | 50 PLN | 60 PLN | |
6187 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, blok na kopercie FDC. | 15 PLN | 15 PLN | |
6188 |
1958 400-lecie poczty Polskiej, arkusik w karnecie wystawowym. | 25 PLN | 25 PLN |