Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
4041 |
1938 całostka z podobizną Artura Grottgera. | 25 PLN | 25 PLN | |
4043 |
1938 całostka z podobizną Jana Długosza. | 25 PLN | 25 PLN | |
4046 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Batalion P.O.W. na ćwiczeniach w Zielonce pod Warszawą - rok 1917. | 35 PLN | 35 PLN | |
4048 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Komendant J.Piłsudski dekoruje legionistów odznaką "Za Wierną Służbę" - Kolonia Dubniaki na Wołyniu - sierpień 1916. | 45 PLN | 45 PLN | |
4049 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Wejście I Brygady L.P. do Czeremoszna po odwrocie z nad Styru - lipiec 1916. | 40 PLN | 55 PLN | |
4052 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Komendant J.Piłsudski i ks. biskup Bandurski w Lasku Polskim - czerwiec 1916. | 50 PLN | 55 PLN | |
4056 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Przybycie warszawskiego batalionu P.O.W. do Kopytowa na Wołyniu - sierpień 1915. | 45 PLN | 45 PLN | |
4059 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, W okopach pod Konarami - czerwiec 1915. | 35 PLN | 35 PLN | |
4060 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Artyleria I Brygady L.P. w marszu - maj 1915. | 35 PLN | 35 PLN | |
4061 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Przeprawa przez Nidę pod Borzykowem - maj 1915. | 35 PLN | 35 PLN | |
4062 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Rtm. Belina - Prażmowski z oficerami przed kwaterą w Zagaju - kwiecień 1915. | 40 PLN | 45 PLN | |
4063 |
1939 25 rocznica wymarszu Legionów, Komendant J.Piłsudski i szef sztabu ppłk. K.Sosnkowski w Grudzynach nad Nidą - kwiecień 1915. | 50 PLN | 50 PLN | |
4068 |
1939 całostka z widokiem taboru na Wołyniu grzecznościowo stemplowana. | 30 PLN | 30 PLN | |
4078 |
1944 wydanie prowizoryczne, Renesans (budownictwo świeckie): Sandomierz. | 70 PLN | 70 PLN | |
4080 |
1944 wydanie prowizoryczne, Gotyk: Pelplin. | 70 PLN | 70 PLN | |
4082 |
1944 wydanie prowizoryczne, Romańszczyzna: Strzelno. | 70 PLN | 70 PLN | |
4083 |
1944 wydanie prowizoryczne, Leon Wyczółkowski. | 70 PLN | 70 PLN | |
4084 |
1944 wydanie prowizoryczne, Józef Chełmoński. | 70 PLN | 70 PLN | |
4088 |
1944 wydanie prowizoryczne, Karol Szymanowski. | 70 PLN | 70 PLN | |
4090 |
1944 wydanie prowizoryczne, Aleksander Fredro. | 70 PLN | 70 PLN | |
4095 |
1944 wydanie prowizoryczne, Jan Kasprowicz. | 70 PLN | 70 PLN | |
4107 |
1944 wydanie prowizoryczne, Stanisław Konarski | 70 PLN | 70 PLN | |
4109 |
1944 wydanie prowizoryczne, Jan Kochanowski. | 70 PLN | 70 PLN | |
4110 |
1944 wydanie prowizoryczne, Mikołaj Rej. | 70 PLN | 70 PLN | |
4117 |
1945 Belweder 1,50 zł, sygnatura w układzie pionowym, zezwolenie na druk non-parelem, dofrankowana karta wysłana 30.XI ze Staszowa. do Krakowa, zwrócona do nadawcy | 20 PLN | 20 PLN | |
4123 |
1945 całostka z hasłem 1a, ciemny znak opłaty lekko przesunięty w prawo. | 100 PLN | 100 PLN | |
4125 |
1945 całostka z hasłem 3. | 50 PLN | 50 PLN | |
4126 |
1945 całostka z hasłem 2. | 50 PLN | 50 PLN | |
4142 |
1947 całostka wysłana do Austrii ze stemplem cenzury austriackiej. | 25 PLN | 35 PLN | |
4153 |
1948 całostka wydania obiegowego. | 100 PLN | 100 PLN | |
4159 |
1949 Wydanie przedrukowe, papier szary. | 35 PLN | 35 PLN | |
4162 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | 30 PLN | 30 PLN | |
4174 |
1949 całostka wydania prowizorycznego z sygnaturą VIII.47 i hasłem 16b na papierze w grubym. | 30 PLN | 30 PLN | |
4190 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
4191 |
4193 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 23, gwarancja. | 50 PLN | 50 PLN | |
4195 |
1950 całiostka z nadrukiem groszy typ 9 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja. | 50 PLN | 50 PLN | |
4196 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 11 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja. | 50 PLN | 50 PLN | |
4200 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 16 i hasłem 18a, sygnatura VI.50, gwarancja. | 50 PLN | 50 PLN | |
4201 |
1950 całostka z nadrukiem groszy typ 26, hasło 21a, sygnatura VI.50, gwarancja. | 50 PLN | 75 PLN |