Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
7824 |
1918 seria pomnikowa, lewy znaczek z błędem "uszkodzone ols", gwarancja i opis Schmutz. | 60 PLN | 50 PLN | |
7825 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z przesuniętym na margines nadrukiem, gwarancja. | 80 PLN | 95 PLN | |
7826 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja. | 80 PLN | 80 PLN | |
7827 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z rzadkim błędem występującym w niewielkiej części nakładu "uszkodzone ols", gwarancja. | 200 PLN | 200 PLN | |
7828 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 3 fen. z nadrukiem GGW silnie błyszczącym, gwarancja i opis Schmutz. | 180 PLN | 180 PLN | |
7836 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5/2,5 fen. z nadrukiem drugą formą, z błędem "Pelska", kasownik prowizoryczny, gwarancja z opisem Krawczyk. | 40 PLN | 40 PLN | |
7841 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 5/3 fen. z ndrukiem pierwszej formy poz. 32 z błędem "krpoka w 5 i k", gwarancja i opis Schmutz. | 120 PLN | 120 PLN | |
7853 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 20 fen. z lekko przesuniętym w górę nadrukiem pierwszą formą i z błędem "Pocata", gwarancja i opis Schmutz. | 50 PLN | 60 PLN | |
7854 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 20 fen. w kolorze fioletowoniebieskim, z nadrukiem drugą formą, rzadki, gwarancja. | 150 PLN | 160 PLN | |
7855 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok znaczka za 25/7,5 fen. z nadrukiem pierwszej formy, dolny lewy znaczek z błędem "brak trzeciej kreski", czworoblok silnie załamany na pionowym ząbkowaniu, gwarancja. | 60 PLN | 60 PLN | |
7861 |
1918 wydanie PP/GGW, sześcioblok znaczka za 30 fen. z nadrukiem pierwszej formy, dolny prawy znaczek z błedem "brak trzeciej kreski", gwarancja. | 80 PLN | 80 PLN | |
7865 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek za 30 fen. z nadrukiem drugiej formy z poz. 41 z błędem "brak o w Polska", gwarancja. | 40 PLN | 40 PLN | |
7866 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 30 fen. z nadrukiem drugiej formy, prawy znaczek z błędem "rozsuniętel Poc z Poczta i ols w Polska", lewy znaczek z błędem "ścieniałe c w Poczta", gwarancja Krawczyk. | 100 PLN | 100 PLN | |
7872 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek z błędem "ścięte lsk", gwarancja Miszczak. | 70 PLN | 95 PLN | |
7888 |
1918 drugie wydanie lubelskie, dwa znaczki za 45/60 hal. oba z dwustronnym podwójnym nadrukiem, ale jeden ma na stronie gumy nadruk normalny, a drugi odwrócony, gwarancja Schmutz, Wiatrowski. | 800 PLN | 800 PLN | |
7891 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. prawy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | 50 PLN | 50 PLN | |
7893 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein. | 70 PLN | 100 PLN | |
7897 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, brzegowe uszkodzenia nadruku. | 80 PLN | 80 PLN | |
7898 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z błędem "brak ZTA", gwarancja Krawczyk. | 90 PLN | 90 PLN | |
7899 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem "brak TA", gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
7901 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.18, gwarancja Koopman, Mikulski, sygnatura i fotoatest Kronenberg. | 1 100 PLN | 1 100 PLN | |
7902 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.39, gwarancja i opis Schmutz | 150 PLN | 150 PLN | |
7907 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "dwukropek", czysty rzadki, gwarancja Ways. | 400 PLN | 630 PLN | |
7909 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.5, z błędem "cienkie Z", sygnowany Rachmanow, gwarancja Schmutz. | 130 PLN | 150 PLN | |
7912 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.35, z błędem "cienkie Z" i uszkodzonym "C", gwarancja z opisem Schmutz. | 80 PLN | 90 PLN | |
7913 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.85, z uszkodzonym "K", gwarancja Mikulski. | 60 PLN | 60 PLN | |
7914 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.30, z błędem "uszkodzone A", gwarancja z opisem Schmutz. | 220 PLN | 220 PLN | |
7915 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.17, z uszkodzonymi literami "P", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 40 PLN | 40 PLN | |
7922 |
1919 wydanie poznańskie, seria, gwarancja. | 110 PLN | 100 PLN | |
7924 |
1919 wydanie poznańskie, czworoblok znaczka 5/20 fen. na miejscowym liście wysłanym 27.VIII w Poznaniu. | 50 PLN | 50 PLN | |
7925 |
1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "brak dolnej połowy prawej cyfry 5", gwarancja. | 15 PLN | 15 PLN | |
7926 |
7936 |
1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "duża kropka", gwarancja. | 65 PLN | 65 PLN | |
7945 |
1919 wydanie poznańskie, lewy znaczekz błędem "gwóźdź", gwarancja. | 30 PLN | 30 PLN | |
7955 |
1919 wydanie PKL, przefrankowany list polecony z Krakowa (erka Ex offo) 1.III.19 opłacony kompletną serią znaczków, na odwrocie stempel odbiorczy, opisowa gwarancja Kronenberg. | 100 PLN | 100 PLN | |
7957 |
1919 wydanie PKL, czworoblok znaczka za 5 h., z błędem "P bez podstawy", gwarancja. | 50 PLN | 55 PLN | |
7959 |
1919 wydanie PKL, znaczek za 10 h., z błędem "plama na skrzydle orła", gwarancja. | 40 PLN | 45 PLN | |
7962 |
1919 wydanie PKL, znaczek za 1 kr., z błędem "kocona", gwarancja. | 80 PLN | 80 PLN | |
7964 |
1919 wydanie w walucie koronowej, podwójny druk znaczka za 10 hal., gwarancja Schmutz | 80 PLN | 80 PLN | |
7969 |
1919 wydanie w walucie markowej, cięta seria. | 600 PLN | 600 PLN |