Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Wyniki

Strona:
Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
57591

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16.

200 PLN200 PLN
57601

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4.

100 PLN100 PLN
57603

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 9, nadruk typ I.

140 PLN140 PLN
57604

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 56, nadruk typ I.

140 PLN140 PLN
57611

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 37, nadruk typ II.

120 PLN120 PLN
57612

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 22, nadruk typ II.

120 PLN120 PLN
57624

1945 kartka na papierze kremowym.

50 PLN50 PLN
57635

1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 245, gwarancja Pelczar.

150 PLN150 PLN
57642

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 23.9.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

40 PLN36 PLN
57648

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 10.4.1948 ze Sławna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; bardzo dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

40 PLN36 PLN
57665

1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47.

45 PLN40 PLN
57673

1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, całostka z obiegu pocztowego z dopłatą na PCK.

60 PLN60 PLN
57675

1949 list z Zamościa do Łodzi.

60 PLN60 PLN
57679

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.49.

20 PLN20 PLN
57680

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14.

15 PLN15 PLN
57704

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

60 PLN60 PLN
57743

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 10.

50 PLN50 PLN
57764

1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 12.

38 PLN35 PLN
57770

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

40 PLN40 PLN
57775

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletoej.

30 PLN30 PLN
57776

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 18a i nadrukiem groszy typ 24 w barwie fioletowej.

30 PLN30 PLN
57778

1951 groszy, list z Wisły do Słupska, koperta ze stemplem groszy typ 26 w barwie fioletowej.

35 PLN35 PLN
57786

1952 wycofana koperta ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr.", gwarancja Pelczar.

120 PLN130 PLN
57791

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania (Fi.612.-).

500 PLN500 PLN
57792

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie" 60+20 gr, napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, zakończenia klap ostre, czyste; bardzo dobry stan zachowania (Fi.360.-).

300 PLN300 PLN
57795

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

30 PLN30 PLN
57797

1954 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VII-1955.

60 PLN60 PLN
57804

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Bydgoszczy, gwarancja Pelczar.

100 PLN90 PLN
57805

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Rzeszowa, gwarancja Pelczar.

100 PLN90 PLN
57807

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Warszawy, gwarancja Pelczar.

180 PLN162 PLN
57808

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Poznania, gwarancja Pelczar.

100 PLN90 PLN
57814

1957 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI-1957.

25 PLN31 PLN
57819

1958 koperta ze znakiem opłaty z Tytusem Chałbińskim.

25 PLN30 PLN
57820

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

30 PLN30 PLN
57833

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

50 PLN50 PLN
57840

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

50 PLN50 PLN
57843

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

50 PLN50 PLN
57846

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

50 PLN50 PLN
57847

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.62.

40 PLN45 PLN
57858

1961 1000-lecie Przemyśla i 40-lecie wydawnictwa Książka i Wiedza.

10 PLN10 PLN