Aukcja rozpocznie się 21.06.2024

Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
33644

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 21.

80 PLN80 PLN
33653

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 (pominiętym w katalogu) i hasłem propagandowym 16c w barwie czerwonej, ilustracja 3.

250 PLN225 PLN
33688

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12.

45 PLN45 PLN
33691

45 PLN45 PLN
33693

1950 groszy, koperta z lokalnym nadrukiem groszy z Wielkiej Wsi typ 27B w barwie fioletowej.

120 PLN120 PLN
33694

1950 groszy, koperta z hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 23 w barwie fioletowej.

50 PLN50 PLN
33703

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 21 w barwie fioletowej.

40 PLN40 PLN
33711

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18B w barwie fioletowej.

24 PLN24 PLN
33713

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

30 PLN35 PLN
33726

35 PLN40 PLN
33727

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 19 i nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej.

25 PLN25 PLN
33728

1950 groszy, całostka z hasłem propagandowym 18a i nadrukiem groszy typ 11 w barwie fioletowej.

30 PLN30 PLN
33739

1952 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą XI-51 i hasłem propagandowym H.

20 PLN20 PLN
33746

220 PLN220 PLN
33752

1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym A "Przed wsią polską ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania (Fi.120.-).

120 PLN108 PLN
33755

160 PLN144 PLN
33759

30 PLN30 PLN
33784

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr", fioletowy stempelek typu 12 (Warszawa okręgowa) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
33788

20 PLN20 PLN
33789

1955 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą I.56.

40 PLN40 PLN
33794

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w warszawie, całostka z sygnaturą XII.55.

50 PLN50 PLN
33806

1958 komplet trzech tomów monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / koperty i sekretniki pocztowe" do 1961 roku, tablice z czarno - białymi ilustracjami.

160 PLN160 PLN
33816

50 PLN50 PLN
33817

50 PLN50 PLN
33818

50 PLN50 PLN
33820

50 PLN50 PLN
33822

30 PLN30 PLN
33824

50 PLN50 PLN
33825

50 PLN50 PLN
33827

50 PLN50 PLN
33831

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.62, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
33835

50 PLN50 PLN
33836

50 PLN50 PLN
33844

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą V.61.

40 PLN40 PLN
33850

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-).

30 PLN27 PLN
33872

1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.259,50).

140 PLN126 PLN
33879

1967 Jacht na jeziorach mazurskich, sygnatura VI.72, karta z nadrukowanym na zlecenie CRS "Samopomoc Chłopska" na stronie korespondencyjnej wykazu podstawowego asortymentu nawozów sztucznych z cenami.

40 PLN40 PLN
33896

1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.187.-).

70 PLN63 PLN
33897

50 PLN50 PLN
33898

50 PLN55 PLN