Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
1581 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 15 fen. w kolorze szarofioletowym z lekko przesuniętym w górę i obróconym nadrukiem pierwszą formą, gwarancja i oznaczenie Weźranowski. | 60 PLN | 60 PLN | |
1591 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w barwie niebieskiej z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 120 PLN | 130 PLN | |
1593 |
1918 wydanie PP/GGW, znaczek w barwie niebieskiej z nadrukiem drugiej formy, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 150 PLN | 150 PLN | |
1612 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków za 20 fen. w kolorze jasno niebieskim z nadrukiem drugą formą, lewy znaczek z błędem na poz.11 "podniesione s" (Fi.525.-), gwarancja i oznaczenie. | 420 PLN | 420 PLN | |
1614 |
1918 ZAWIERCIE, znaczek z nadrukiem pierwszej formy unieważniony kasownikiem prowizorycznym Zawiercia. | 40 PLN | 70 PLN | |
1630 |
1918 wydanie PP/GGW, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy, numer HAN. | 180 PLN | 160 PLN | |
1639 |
1918 wydanie PP/GGW, list polecony z Warszawy nadany 23.1.19 do Szwajcarii opłacony znaczkami z nadrukiem pierwszej formy, na odwrocie stempel odbiorczy. | 300 PLN | 500 PLN | |
1655 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "brak trzeciej kreski", gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 180 PLN | 150 PLN | |
1662 |
1918 wydanie PP/GGW, sześcioblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy, lewy górny znaczek z błędem "Pocata". | 100 PLN | 85 PLN | |
1683 |
1918 wydanie PP/GGW, arkusz znaczka za 30 fen. z nadrukiem pierwszej formy, układ błędów Bb; "Pocata", "kropka między o i c", "obniżona litera l", "brak trzeciej kreski", "kropka w P w Poczta", "kropka w k"; HAN numer H 1762,17 1 na dolnym marginesie, arkusz w idealnym stanie. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
1684 |
1918 wydanie PP/GGW, arkusz znaczka za 30 fen. z nadrukiem drugiej formy, układ błędów Cl; "Pelska", "ścięte litery lsk", "kropka w P w Polska"; wyrwane dwa znaczki z poz 11-12, w ich miejsce wklejone dwa znaczki z innego arkusza, w związku z tym brak znaczka z błędem "podniesione s w Polska", HAN numer H 1762.17 na dolnym marginesie, uszkodzenia marginesów. | 250 PLN | 410 PLN | |
1698 |
1918 wydanie PP/GGW, parka z nadrukiem drugiej formy, nadruk GGW z połyskiem srebrzystym, gwarancja i oznaczenie. | 200 PLN | 180 PLN | |
1716 |
1918 wydanie PP/GGW, arkusz znaczka za 30 fen. z nadrukiem pierwszej formy, układ błędów Bb; "Pocata", "kropka między o i c", "obniżona litera l", "brak trzeciej kreski", "kropka w P w Poczta", "kropka w k"; HAN numer H 5903.17 na dolnym marginesie, arkusz w idealnym stanie, znaczki z błędami gwarancja Berbeka. | 1 000 PLN | 875 PLN | |
1718 |
1918 wydanie PP/GGW, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy, prawy znaczek z błędem "obniżone l", znaczek z błędem bez podlepki, gwarancja i oznaczenie. | 200 PLN | 180 PLN | |
1726 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria czysta (Fi.240.-), piękny stan zachowania, gwarancja Kalinowski. | 220 PLN | 220 PLN | |
1746 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Ryblewski, Schmutz. | 100 PLN | 100 PLN | |
1752 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z rzadkim nadrukiem odwróconym, znaczek w dobrym stanie zachowania, fotoatest. | 14 000 PLN | 14 000 PLN | |
1753 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z ząbkowaniem liniowym 11,5 ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
1756 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | 15 PLN | 13 PLN | |
1758 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | 60 PLN | 60 PLN | |
1770 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | 70 PLN | 70 PLN | |
1772 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | 30 PLN | 27 PLN | |
1783 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem brązowo fioletowym, gwarancja Schmutz. | 250 PLN | 250 PLN | |
1802 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | 150 PLN | 150 PLN | |
1821 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone P w POLSKA". | 200 PLN | 177 PLN | |
1837 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikulski. | 200 PLN | 180 PLN | |
1839 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym i odwróconym, gwarancja Schmutz, fotoatest | 3 800 PLN | 3 400 PLN | |
1855 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Berbeka. | 140 PLN | 157 PLN | |
1865 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "litera S zniekształcona", gwarancja Schmutz. | 240 PLN | 212 PLN | |
1868 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | 400 PLN | 360 PLN | |
1874 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow. | 160 PLN | 160 PLN | |
1875 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
1894 |
1918 drugie wydanie lubelskie, lewy znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", prawy znaczek z błędem "brak liter TA", gwarancja Kronenberg. | 200 PLN | 177 PLN | |
1895 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z rzadszym nadrukiem odwróconym, cień śladu po podlepce, gwarancja Berbeka. | 400 PLN | 400 PLN | |
1896 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | 120 PLN | 106 PLN | |
1899 |
1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "T bez prawego ramienia". | 100 PLN | 160 PLN | |
1901 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
1902 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | 1 000 PLN | 1 000 PLN | |
1904 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 2 500 PLN | 2 250 PLN | |
1906 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 2 600 PLN | 2 600 PLN |