Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
9949 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
9951 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
9953 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - GNIEZNO, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (karta w dwóch miejscach nadgięta). | 80 PLN | 80 PLN | |
9954 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931. | 30 PLN | 30 PLN | |
9965 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 8 z obiegu pocztowego. | 40 PLN | 40 PLN | |
9967 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19. | 25 PLN | 25 PLN | |
9968 |
1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20. | 25 PLN | 35 PLN | |
9969 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry Dolina Strążyska, wysłana 28.XII.37 z Zakopanego do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
9970 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie Panna młoda w czepcu, wysłana 7.VI.37 z Dąbrowy Górniczej do Warszawy; dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
9971 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza" (Fi.150.-); na odwrocie punktowe przebarwienia. | 120 PLN | 120 PLN | |
9975 |
1937 kartka z sygnaturą XI-1938 i hasłem propagandowym 5. | 50 PLN | 50 PLN | |
9977 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego. | 40 PLN | 40 PLN | |
9978 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 12 - Wilno Kościół Św.Anny. | 300 PLN | 300 PLN | |
9979 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna. | 300 PLN | 300 PLN | |
9980 |
1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta do obrotu krajowego. | 20 PLN | 20 PLN | |
9982 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | 15 PLN | 15 PLN | |
9983 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | 20 PLN | 20 PLN | |
9984 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | 20 PLN | 20 PLN | |
9985 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym o, minimalnie zagięty dolny narożnik. | 10 PLN | 10 PLN | |
9986 |
1938 kartka z hasłem propagandowym 3. | 20 PLN | 20 PLN | |
9987 |
1938 kartka z hasłem propagandowym 10. | 20 PLN | 20 PLN | |
9994 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią. | 30 PLN | 30 PLN | |
10002 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz; bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 65 PLN | |
10003 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro; bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
10010 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13. | 120 PLN | 120 PLN | |
10012 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz; dobry stan zachowania. | 50 PLN | 55 PLN | |
10013 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus. | 200 PLN | 200 PLN | |
10016 |
1939 prezydent Ignacy Mościcki, całostka pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz. | 900 PLN | 700 PLN | |
10017 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 23 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz. | 1 000 PLN | 800 PLN | |
10018 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 9. | 50 PLN | 80 PLN | |
10020 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 5. | 130 PLN | 120 PLN | |
10021 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 39. | 130 PLN | 130 PLN | |
10023 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 16. | 110 PLN | 110 PLN | |
10024 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 53. | 110 PLN | 110 PLN | |
10025 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17. | 110 PLN | 110 PLN | |
10029 |
1945 całostka typu II z hasłem propagandowym f. | 140 PLN | 140 PLN | |
10034 |
1946 całostka z sygnaturą IX.46. | 25 PLN | 25 PLN | |
10035 |
1946 Belweder, całostka z sygnaturą IX.46 w układzie pionowym. | 80 PLN | 147 PLN | |
10036 |
1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu. | 25 PLN | 25 PLN | |
10039 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, czyste. | 80 PLN | 80 PLN |