Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
8944 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Szczawnicy do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 30 PLN | 30 PLN | |
8947 |
1931 Henryk Sienkiewicz, karta ilustrowana - Wilno, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i wysłana 29.VIII.1932 z miejscowości Michałowo-Niezabudka do Berlina. | 40 PLN | 40 PLN | |
8948 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - JAREMCZE, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania. | 120 PLN | 140 PLN | |
8952 |
1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F. | 80 PLN | 80 PLN | |
8961 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30. | 100 PLN | 100 PLN | |
8964 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25. | 100 PLN | 115 PLN | |
8965 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21. | 100 PLN | 215 PLN | |
8967 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13. | 100 PLN | 100 PLN | |
8970 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9. | 100 PLN | 100 PLN | |
8971 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8. | 100 PLN | 100 PLN | |
8972 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18. | 100 PLN | 100 PLN | |
8981 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17. | 120 PLN | 120 PLN | |
8984 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7. | 120 PLN | 120 PLN | |
8985 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6. | 120 PLN | 120 PLN | |
8988 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10. | 120 PLN | 120 PLN | |
8990 |
8994 |
1933 całostka wydania z nadrukiem nowej wartości typ I. | 70 PLN | 70 PLN | |
9001 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 24. | 350 PLN | 350 PLN | |
9002 |
1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 18. | 400 PLN | 400 PLN | |
9019 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | 30 PLN | 30 PLN | |
9025 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, wysłana 19.VII.38 z Kościerzyny do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny róg nadgięty). | 40 PLN | 40 PLN | |
9032 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków (Kościół Panny Marji i Sukiennice), dofrankowana znaczkami o tym samym rysunku co znak opłaty i jako polecona wysłana 18.XI z Kielc do Warszawy, dwa rożne kasowniki odbiorcze; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
9040 |
1938 całostka ze znakiem opłaty z podobizna prezydenta Ignacego Mościckiego, egzemplarz okazowy poczty z stemplem "NIEWAŻNY", na odwrocie podlepki, gwarancja Pelczar. | 600 PLN | 500 PLN | |
9077 |
1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 7. | 30 PLN | 30 PLN | |
9078 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 17. | 60 PLN | 60 PLN | |
9079 |
1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 18. | 60 PLN | 75 PLN | |
9107 |
1948 kartka pocztowa wysłana z Warszawy do Belgii, bardzo rzadka z niefilatelistycznym obiegu za granicę całostka wydania ilustrowanego z zabytkami architektury z Kalwarii Zebrzydowskiej. | 300 PLN | 270 PLN | |
9174 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 6, całostka na kartonie 0,19, gwarancja i opis Rzadkosz. | 100 PLN | 100 PLN | |
9201 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z rzadkim nadrukiem typ 15 i ilustracją 1, gwarancja i opis Walocha. | 800 PLN | 820 PLN | |
9209 |
1950 "groszy" typ 23A, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie przesłana 18.11 miejscowo w Warszawie, kasownik okolicznościowy "ŚWIATOWY KONGRES OBROŃCÓW POKOJU". | 20 PLN | 20 PLN | |
9224 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z IX walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania. | 200 PLN | 180 PLN | |
9227 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 23. | 50 PLN | 85 PLN | |
9228 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 19. | 50 PLN | 50 PLN | |
9229 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 20b. | 50 PLN | 85 PLN | |
9230 |
1952 budownictwo mieszkaniowe, całostka z sygnaturą czwartego nakładu VIII.52 i hasłem propagandowym 21c, niewielkie naddarcie na górze całostki. | 30 PLN | 55 PLN | |
9231 |
1952 Nowa Huta, całostka z sygnaturą drugiego nakładu IX.53 i hasłem propagandowym 22. | 40 PLN | 40 PLN | |
9235 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe D "Światowy front pokoju ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
9236 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe F "Robotnicy i robotnice ...", dwie linie adresowe na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
9237 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe C "Niech żyje i krzepnie sojusz ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN | |
9238 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe E "Każda tona węgla ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; dobry stan zachowania. | 40 PLN | 40 PLN |