Wyniki

Poz# Zdjęcia Opis Cena wywoławcza Cena sprzedaży
26670

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4.

80 PLN80 PLN
26673

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

80 PLN80 PLN
26674

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19.

80 PLN80 PLN
26676

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28.

80 PLN80 PLN
26678

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka za 20 gr z ilustracją nr 27 - Chrystus jako ogrodnik ukazuje się Marji Magdalenie "Noli me tangere", wysłana 1.VIII z miejscowości Śniatyn do Szkoły Podchorążych Rezerwy Piechoty w Zambrowie; dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
26679

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka za 20 gr z ilustracją nr 16 - Narodziny N.Panny Marji, wysłana 3.VIII z miejscowości Mikuliczyn do Lublina; dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
26714

1 800 PLN1 600 PLN
26718

100 PLN100 PLN
26719

100 PLN100 PLN
26720

100 PLN100 PLN
26723

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

200 PLN200 PLN
26724

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14.

120 PLN120 PLN
26725

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20.

120 PLN120 PLN
26726

1937 wydanie ilustrowane - zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14, bardzo dobry stan zachowania.

120 PLN120 PLN
26752

60 PLN60 PLN
26823

1945 formularz służbowy na przedwojennej kopercie pocztowej z wydrukowanym znakiem opłaty z Edwardem Rydzem - Śmigłym na przesyłki lotnicze (Ck9), znak opłaty zadrukowany czarną belką, koperta z obiegu nadana z Ministerstwa Obrony Narodowej do Ministerstwa Przemysłu, dobry stan zachowania, rzadki i dekoracyjny walor.

500 PLN500 PLN
26845

40 PLN40 PLN
26849

25 PLN25 PLN
26914

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

15 PLN15 PLN
26978

1967 60-lecie sportów motorowych w Polsce, koperta z wydrukowanym adresem nadawcy - PZMot na froncie.

120 PLN120 PLN
27000

1974 50-lecie pierwszego startu polskiej reprezentacji, całostka z nadrukiem na rewersie.

40 PLN35 PLN
27002

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, całostka z nadrukiem na rewersie.

40 PLN35 PLN
27004

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z nadrukiem na rewersie.

40 PLN35 PLN
27008

1978 Dzień Olimpijczyka, całostka z nadrukiem na rewersie.

40 PLN40 PLN
27012

1980 Dzień olimpijczyka, całostka z nadrukiem na rewersie.

40 PLN35 PLN
27014

1980 Olimpiada Moskwa 80, karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna MOSKWA 80/ Warszawa, 12-27.7.1980" ostemplowana okolicznościowo; temat - SPORT.

20 PLN17 PLN
27049

2021 monografia autorstwa Jerzego Kupca - Węglińskiego "The History of Airmail in Poland and Its Contribution to Airmail Services in Europe (1914 - 1939)", pierwsza kompletna książka poświęcona polskim przedwojennym pocztom lotniczy, pięknie wydana i bogato ilustrowana, 385 stron, twarda obwoluta.

300 PLN300 PLN
27056

1923 lotniczy list polecony z Warszawy do Gdańska, opłatę za przesyłkę lotniczą pobrano gotówką - stempel "Perçu fres ........ mks. ........" w ramce z ręcznie wpisana kwotą 200 mk, stempel z Gdańska "Mit Flugpost befördert / Flugpostamt Danzig", kartka nie doręczona zwrócona do nadawcy.

350 PLN350 PLN
27063

1926 nalepka Ligi Obrony Powietrznej Państwa z Warszawy.

80 PLN80 PLN
27100

1935 nalepka Ligi Obrony Powietrznej Państwa z Warszawy.

50 PLN50 PLN
27114

1938 wycinek dokumentu z doklejoną na odwrocie parką pionową znaczków poznańskich LOPP, skasowanych "3 MARZ 1938" datownikiem biurowym; dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
27141

1958 VII Szybowcowe Mistrzostwa Świata w Lesznie, III lot szybowca "Jaskółka", dekoracyjna koperta z dodatkowym znaczkiem opłaty szybowcowej.

40 PLN40 PLN
27194

1956 Australia, igrzyska olimpijskie w Melbourne, koperta wysłana 22.XI - w dniu rozpoczęcia Olimpiady z Melbourne do Pruszcza Gdańskiego, ofrankowana serią znaczków olimpijskich.

40 PLN40 PLN
27235

120 PLN120 PLN
27248

1967 winiety z okazji wystawy filatelistycznej w Londynie w setną rocznicę urodzin Józefa Piłsudskiego, winietki z odbitkami stalorytu autorstwa Czesława Słani z podobizna marszałka.

800 PLN700 PLN
27249

1967 próbne odbitki stalorytu autorstwa Czesława Słani z podobizna marszałka Józefa Piłsudskiego z okazji wystawy filatelistycznej w Londynie w 100-lecie jego urodzin.

1 600 PLN1 400 PLN
27265

1994 staloryt autorstwa Czesława Słani na podstawie amerykańskiego znaczka przedstawiającego oblężenie Saratogi na podstawie orazu Johna Trumbulla.

1 600 PLN1 400 PLN
27267

2008 album wydany z okazji kolekcji Jerzego Krysiaka poświęconej pracom Czesława Słani zakupionej przez Muzeum Poczty i Telekomunikacji we Wrocławiu, 60 stron, liczne kolorowe ilustracje, osobno dołożony staloryt Czesława Słani "Wybrzeże Szwecji".

50 PLN50 PLN
27319

1901 widokówka Bitwa pod Racławicami, z tekstem, bez obiegu.

25 PLN25 PLN
27331

1905 około, widokówka z serii Bohaterki Polskie - Henryka Pustowojtoff (Pustowójtówna) dzielny adjutant pułkow: Czachowskiego - później towarzysz jen: Langiewicza 1863, czysta.

80 PLN80 PLN