Poz# | Zdjęcia | Opis | Cena wywoławcza | Cena sprzedaży |
44343 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | 30 PLN | 30 PLN | |
44356 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 54 - Klasycyzm WARSZAWA; bardzo dobry stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
44373 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14. | 150 PLN | 130 PLN | |
44376 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17. | 150 PLN | 150 PLN | |
44398 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 40. | 150 PLN | 130 PLN | |
44412 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58. | 150 PLN | 130 PLN | |
44431 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 2 (33 mm) w układzie poziomym. | 40 PLN | 40 PLN | |
44444 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | 35 PLN | 35 PLN | |
44445 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20. | 35 PLN | 35 PLN | |
44447 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7. | 35 PLN | 35 PLN | |
44449 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3. | 35 PLN | 35 PLN | |
44452 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2. | 40 PLN | 40 PLN | |
44453 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8. | 35 PLN | 35 PLN | |
44455 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17. | 35 PLN | 35 PLN | |
44463 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu II. | 100 PLN | 90 PLN | |
44470 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 13. | 65 PLN | 60 PLN | |
44472 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4. | 65 PLN | 65 PLN | |
44473 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet 4 całostek w różnych barwach ilustracji. | 180 PLN | 180 PLN | |
44478 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Elizy Orzeszkowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | 120 PLN | 120 PLN | |
44480 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Konopnickiej z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | 120 PLN | 130 PLN | |
44481 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | 250 PLN | 200 PLN | |
44482 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Stanisława Staszica z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania. | 400 PLN | 320 PLN | |
44498 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-). | 20 PLN | 20 PLN | |
44606 |
1984 40. rocznica SB i MO, całostka w formie karnetu. | 80 PLN | 70 PLN | |
44678 |
1932 LZ 127 Graf Zeppelin - 7 lot do Ameryki Południowej - poczta argentyńska, karta pocztowa wysłana 27.IX z Buenos Aires do Niemiec (Sieger 185). | 150 PLN | 150 PLN | |
44710 |
1938 kartka ekspresowa przesłana pocztą balonową z okazji Krajowych Zawodów balonowych o puchar przechodni im. A. Wańkowicza w Mościcach, przewieziono balonem Gryf, na odwrocie stempel odbiorczy. | 180 PLN | 150 PLN | |
44711 |
1938 list przesłany pocztą balonową z okazji Krajowych Zawodów balonowych o puchar przechodni im. A. Wańkowicza w Mościcach, przewieziono balonem Poznań, ze względu na lądowanie poza granicami krju w Rumunii dowieziono do urzędu pocztowego na granicy w Załuczu, na odwrocie stempel odbiorczy. | 240 PLN | 170 PLN | |
44723 |
1939 list balonowy z Zawodów Balonów Wolnych o puchar płk. A. Wańkowicza, balon Mościce I. | 200 PLN | 160 PLN | |
44768 |
1958 lot balonu "Poznań" z okazji Szybowcowych Mistrzostwa Świata w Lesznie, dodatkowy narożnikowy znaczek opłaty szybowcowej z nadrukiem "BALON POZNAŃ 15.VI.1958" skasowany stemplem "I. LOT BALONU POZNAŃ LESZNO WLKP." odmiana bez ramki, przesyłka o numerze 456; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania. | 60 PLN | 71 PLN | |
44769 |
1958 poczta rakietowa, pierwsza przesyłka eksperymentalnej poczty rakietowej na trasie Koszalin - Bernau, polegająca na transporcie wyłącznie przesyłek pocztowych za pomocą rakiet, poczta rakietowa nie weszła do powszechnego użytku, pozostając w fazie eksperymentów, nie katalogowane. | 600 PLN | 600 PLN | |
44818 |
1978 przelot polskiej reprezentacji piłkarskiej na XI Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Argentynie; koperta lotnicza POSTLOT z prywatnym dodrukiem - "XI MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ "MUNDIAL '78"", sygnatura (1976); temat - PIŁKA NOŻNA. | 20 PLN | 20 PLN | |
45008 |
1925 widokówka z Ilci na Huculszczyźnie. | 25 PLN | 20 PLN | |
45022 |
1928 widokówka Czarnohora, Homuł 1800 m z kotliny Danżyca, czysta. | 30 PLN | 30 PLN | |
45083 |
1900 miejscowy przekaz pocztowy z Wollin. | 50 PLN | 50 PLN | |
45100 |
1927 Republika Weimarska, wydanie przedrukowe I.A.A., seria kasowana. | 200 PLN | 200 PLN | |
45133 |
1939 III Rzesza, FDC - Międzynarodowa Wystawa Samochodowa w Berlinie, seria okolicznościowa ostemplowana 17.2 na specjalnej karcie w pierwszym dniu obiegu (Mi.70 euro). | 50 PLN | 50 PLN | |
45243 |
1916 seria wydania przedrukowego. | 15 PLN | 15 PLN | |
45247 |
1922 Rosja, seria obiegowa, pomarańczowy znaczek o nominale 70 R. z arkusza i w kolorze znaczków o nominale 100 R., piękny stan, tylko jeden zwykły znaczek z lekkim śladem podlepki. | 250 PLN | 250 PLN | |
45301 |
1958 ZSRR, 100-lecie znaczka rosyjskiego, seria znaczków ciętych. | 25 PLN | 25 PLN |