Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
19023 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami (Fi.470.-), gwarancja podwójna Roszkowski, Kwaśniewski i Ryblewski, Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 450 PLN | |
19024 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, kasowana seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 280 PLN | |
19025 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami, kasowane na wycinkach, gwarancja Mikulski. | Fi.17-19 No |
| 320 PLN | |
19026 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.18 Mi.18 |
| 50 PLN | |
19027 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.18No Mi.18K |
| 100 PLN | |
19028 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.18No Mi.18K |
| 400 PLN | |
19029 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z dolnego rzędu nadruków z niedobitym napisem POCZTA, dwie podlepki, gwarancja. | Fi.18No Mi.18K |
| 120 PLN | |
19030 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym z poz. 74 i odwróconym z poz. 7, bardzo rzadkie teoretycznie z jednego pełnego arkusza, w rzeczywistości znane po około dziesięć sztuk każdego nominału, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.18Non Mi.18DD |
| 6 800 PLN | |
19031 |
| 50 PLN | |
19032 |
| 100 PLN | |
19033 |
| 70 PLN | |
19034 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak ornamentów", duże podlepki, gwarancja. | Fi.19B3 Mi.19 |
| 70 PLN | |
19035 |
| 180 PLN | |
19036 |
| 90 PLN | |
19037 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 400 PLN | |
19038 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 80 PLN | |
19039 |
1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria na grzecznościowej kopercie poleconej z Lublina, znaczki stemplowane Fischer 350,- zł. | Fi.20-9 Mi.20-8 |
| 280 PLN | |
19040 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem Lublina z datą 15.1.19. | Fi.20-9 Mi.20-8 |
| 300 PLN | |
19041 |
| 1 000 PLN | |
19042 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi. 350,-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 (27a B6) Mi.20-28 |
| 330 PLN | |
19043 |
| 1 500 PLN | |
19044 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, najrzadszy znaczek wydań lubelskich z nadrukiem odwróconym i jedna z rzadkości wydań przedrukowych, ledwie widoczny ślad po podlepce, piękny stan zachowania, gwarancja Kronenberg. | Fi.20No Mi.21K |
| 14 000 PLN | |
19045 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
19046 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
19047 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny 50-cio znaczkowy arkusz sprzedażny, ząbkowanie ZL 12¾, arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania, katalog Fischer 15.000,- zł, gwarancja i oznaczenie każdego znaczka. | Fi.20a Mi.20A |
| 5 000 PLN | |
19048 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
19049 |
| 250 PLN | |
19050 |
| 35 PLN | |
19051 |
| 320 PLN | |
19052 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
19053 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
19054 |
| 15 PLN | |
19055 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
19056 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
19057 |
| 14 PLN SPRZEDANY | |
19058 |
| 20 PLN | |
19059 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal., lewy z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Ways. | Fi.21 |
| 50 PLN | |
19060 |
| 30 PLN | |
19061 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi. 300,-), piękny stan zachowania, gwarancja Jungjohann BBP. | Fi.21 No |
| 250 PLN | |
19062 |
1918 drugie wydanie lubelskie, bankowy list polecony z Kielc 5.01.19 do Radomia, opłata według normalnej nie podwyższonej taryfy obowiązującej do 7.01.19, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Schmutz. | Fi.21, 25 Mi.21, 25I |
| 3 200 PLN SPRZEDANY | |