Aukcja rozpocznie się 19.04.2024

Aukcja 99. Papież Jan Paweł II

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
26743

100 PLN
26744

1978 wybór Karola Wojtyły na papieża - znaczek na okolicznościowej karcie skasowany 16.10 w Krakowie; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2199
Mi.2346
50 PLN
26745

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
26746

Fi.bl.62b, bl.89, Cp950-8
40 PLN
26747

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
26748

Mi.165-68
40 PLN
26749

Mi.782-83
480 PLN
26750

40 PLN
26751

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
26752

20 PLN
26753

1980 wybór na papieża kardynała Wojtyłę, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
26754

Mi.1398-401, Bl.15
120 PLN
26755

20 PLN
26756

1982 60. urodziny papieża Jana Pawła II - znaczek na okolicznościowej karcie skasowany 19-5 w Krakowie; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2482
Mi.2629
40 PLN
26757

1982 wizyta Papieża Jana Pawła II w Gwinei Równikowej, seria czysta.

Mi.1625-27
25 PLN
26758

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Hondurasie, wydanie przedrukowe, parka narożnikowa, czyste.

Mi.1002-03
50 PLN
26759

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Panamie, seria czysta.

Mi.1545-47
10 PLN
26760

1983 5-th Anniversary of Pontificate H.H.John Paul II 1978-1983, 5-lecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1973-1985 - okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II (48 emisja papieska), wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie, dla odróżnienia od poprzedniej (em.29 - por. aukcja LXXXIX lot 16338) inicjały mają kształt półokrągły; perforację wykonano na 32 znaczkach o nominałach od ½p do 5£; według katalogu ks.W.Chrostowskiego istnieje tylko 26 pełnych kompletów znaczków - tyle bowiem przeperforowano znaczków o najwyższych nominałach 2£ i 5£ - UNIKALNE W CZWOROBLOKACH - to praktycznie 15% całego nakładu; doskonały stan zachowania.

16 000 PLN
26761

1983 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
26762

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Korei Południowej, znaczki i blok, czyste.

Mi.1367-68, Bl.486
30 PLN
26763

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta.

Mi.1439-42
20 PLN
26764

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Tajlandii.

30 PLN
26765

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kenii, seria i blok, czyste.

Mi.343-46, Bl.25
60 PLN
26766

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na St.Lucia, seria i blok czyste.

Mi.844-46
25 PLN
26767

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
26768

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
26769

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
200 PLN
26770

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Chile, seria i blok, czyste.

Mi.1173-76, Bl.4
40 PLN
26771

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Botswanie, seria czysta.

Mi.439-42
20 PLN
26772

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lesotho, seria i blok czyste.

Mi.707-10, Bl.51
40 PLN
26773

Mi.952-6
15 PLN
26774

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Boliwii, seria czysta.

Mi.1065A-81
55 PLN
26775

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II na Malcie, arkusik czysty.

Mi.841-42
80 PLN
26776

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Rwandzie, seria i blok, czyste.

Mi.1439-40, Bl.111
150 PLN
26777

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Tanzanii, bloczek czysty.

Mi.Bl.121
50 PLN
26778

1990 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
26779

1992 wizyta Papieża Jana Pawła II w Angoli, blok czysty.

Mi.Bl.13
40 PLN
26780

1995 wizyta Jana Pawła II w Filipinach, seria okolicznościowa poczty Filipin.

15 PLN
26781

1998 wizyta Papieża Jana Pawła II na Kubie, znaczki i blok, kasowane.

Mi.4079-80, Bl.149
30 PLN
26782

2000 Ziemia Franciszka Józefa (Fr.Josiph), fantazyjne wydanie z okazji 80. urodzin Papieża Jana Pawła II, arkusik.

40 PLN