Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
36271 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
36272 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
36273 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
36274 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.20a Mi.20a |
| 250 PLN | |
36275 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20 |
| 450 PLN | |
36276 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 35 PLN | |
36277 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.20b Mi.20B |
| 320 PLN | |
36278 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
36279 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
36280 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
36281 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
36282 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
36283 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski i Weźranowski. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
36284 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
36285 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 |
| 50 PLN | |
36286 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.21 No |
| 80 PLN | |
36287 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 240 PLN | |
36288 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 200 PLN | |
36289 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 100 PLN | |
36290 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
36291 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
36292 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 30 PLN | |
36293 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 60 PLN | |
36294 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
36295 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
36296 |
1918 drugie wydanie lubelskie, polecona kartka z Biłgoraja nadana 29.1.19 do Mogilna na obszarze objętym Powstaniem Wielkopolskim, stempel cenzury wojskowej "Dozwolone! / Kontrola poczty / w Ostrowie", stempel odbiorczy Mogilna z datą 2.2.19, mieszana frankatura znaczków wydania lubelskiego i znaczków okupacyjnych wydań austriackich będących jeszcze w obiegu pocztowym, dekoracyjny i bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania, obiegowe listy wydań lubelskich należą do najrzadszych z okresu przedwojennego, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 8 000 PLN | |
36297 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
36298 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 60 PLN | |
36299 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 300 PLN | |
36300 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 500 PLN | |
36301 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 180 PLN | |
36302 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 100 PLN | |
36303 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 240 PLN | |
36304 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
36305 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 220 PLN | |
36306 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
36307 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 1 000 PLN | |
36308 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 450 PLN | |
36309 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
36310 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym z rzadkim błędem na poz.50 "TA w POCZTA obniżone i odgięte" (Fi.2400.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.22b B13 |
| 1 600 PLN | |