Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
44070 |
1953 NRD, wydanie obiegowe - plan 5-letni (I), druk offsetowy, seria czysta (Mi.150 euro). | Mi.362-79 |
| 150 PLN | |
44071 |
1953 NRD, wydanie obiegowe - plan 5-letni (II), druk typograficzny, seria czysta (Mi.250 euro). | Mi.405-22 |
| 250 PLN | |
44072 |
1954 Berlin Zachodni + RFN - mieszana frankatura!!! seria z dopłatą na odbudowę kościoła Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche na liście poleconym dofrankowanym do wysokości taryfy (70 Pf) znaczkami Niemiec Zachodnich, wysłanym 8.3 z Neumunster do Szczecina; stempel odbiorczy na odwrocie, dobry stan zachowania (same znaczki kasowane Mi.230 euro). | Mi.108-9, 123, 16 |
| 200 PLN | |
44073 |
1954 NRD - wystawa Berlin, blok czysty. | Mi.Bl.10 |
| 40 PLN | |
44074 |
1955 RFN, "Pomocnicy ludzkości" (Helfer der Menschheit) VI, seria czysta; temat - CZERWONY KRZYŻ (Mi.40 euro). | Mi.222-25 |
| 35 PLN | |
44075 |
1955 NRD, odbudowane historyczne budowle , seria czysta. | Mi.491-96 |
| 12 PLN | |
44076 |
1955 NRD, obrazy z Galerii Drezdeńskiej zwrócone przez ZSRR (I), seria czysta. | Mi.504-9 |
| 25 PLN | |
44077 |
1955 NRD, Dzień Zwycięstwa, blok czysty. | Mi.Bl.11 |
| 15 PLN | |
44078 |
1955 NRD, Friedrich Schiller, blok czysty. | Mi.Bl.12 |
| 20 PLN | |
44079 |
1955 NRD - Ernst Thalmann, blok czysty. | Mi.Bl.14 |
| 10 PLN | |
44080 |
1956 NRD, otwarcie cywilnej komunikacji lotniczej w NRD, seria czysta. | Mi.512-15 |
| 15 PLN | |
44081 |
1956 NRD, zaadresowana koperta FDC wysłana do Gdańska (Mi.70 euro). | Mi.548-50 |
| 40 PLN | |
44082 |
1957 NRD, 2 koperty FDC - obrazy z Galerii Drezdeńskiej. | Mi.586-91 |
| 20 PLN | |
44083 |
1958 NRD, 40 rocznica Rewolucji Listopadowej w Niemczech, koperta FDC. | Mi.662 |
| 150 PLN | |
44084 |
1959 Beethoven, blok czysty w bardzo dobrym stanie (Mi.22 euro). | Mi.Bl.2 |
| 20 PLN | |