Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
27533 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
27534 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
27535 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
27536 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, unieważniony grzecznościowo słabo odbitym kasownikiem, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 35 PLN | |
27537 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11½, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.20b Mi.20B |
| 320 PLN | |
27538 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 3/3 hal. z unikalnym - nigdy dotąd niekatalogowanym, mieszanym ząbkowaniem 11,5:11,75, bardzo ładny stan, gwarancja i opis każdego znaczka Schmutz. | Fi.20ba |
| 4 000 PLN | |
27539 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
27540 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
27541 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
27542 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
27543 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
27544 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Wiatrowski i Weźranowski. | Fi.21 Mi.21 |
| 15 PLN | |
27545 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
27546 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 240 PLN | |
27547 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.21No Mi.21K |
| 200 PLN | |
27548 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.21No Mi.21K |
| 100 PLN | |
27549 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
27550 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
27551 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 1 z nie dodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 30 PLN | |
27552 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 60 PLN | |
27553 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
27554 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 1, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
27555 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
27556 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.22a B4 Mi.22a |
| 60 PLN | |
27557 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL.", gwarancja Krawczyk. | Fi.22a B4 |
| 40 PLN | |
27558 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 300 PLN | |
27559 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.200,- zł, gwarancja. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 500 PLN | |
27560 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 180 PLN | |
27561 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.22aNo Mi.22aK |
| 100 PLN | |
27562 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz. | Fi.22a No |
| 90 PLN | |
27563 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 240 PLN | |
27564 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 400 PLN | |
27565 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 220 PLN | |
27566 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 250 PLN | |
27567 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 1 000 PLN | |
27568 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 450 PLN | |
27569 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
27570 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja. | Fi.22b B |
| 300 PLN | |
27571 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 1 600 PLN | |
27572 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowym, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 500 PLN | |