Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
33710 |
1950 "groszy - lokalny", Brzeg Dolny, godło państwa, nienotowany dotąd znaczek dopłaty za 10 zł. z lila stempelkiem rzadkiego typu 45, gwarancja Krawczyk. | Fi.D119 Mi.P136 |
| 100 PLN | |
33711 |
1950 Godło państwa, parki obu istniejących ciętych znaczków dopłaty za 10 i za 15 zł. (Fi.2600.-), UWAGA - po aukcji jest mozliwość zakupienia jednej serii, gwarancja Schmutz | Fi.D119-20 nz Mi.P136-37 U |
| 2 400 PLN | |
33712 |
1950 "groszy", godło państwa, znaczek za 15 zł. z czarnym dyrekcyjnym stempelkiem rzadkiego typu 22, gwarancja firmowa Gryżewski. | Fi.D120 Mi.P137 |
| 30 PLN | |
33713 |
1950 "groszy - lokalny", Cibórz, godło państwa, znaczek dopłaty za 20 zł. z fioletowym stempelkiem typu 39, gwarancja Krawczyk, firmowa Gryżewski. | Fi.D121 Mi.P138 |
| 40 PLN | |
33714 |
1950 parka znaczków dopłaty z lekkim abklaczem. | Fi.D122 |
| 40 PLN | |
33715 |
1950 "groszy - lokalny", Niemodlin, godło państwa, znaczek dopłaty za 50 zł. z czarnym stempelkiem typu 32, gwarancja firmowa Gryżewski, Krawczyk. | Fi.D123 Mi.P140 |
| 75 PLN | |
33716 |
1952 groszy, list z Nowej Soli do Wrocławia opłacony przez adresata znaczkiem dopłaty z nadrukiem groszy typ 26 w kolorze fioletowym. | Fi.D117 |
| 90 PLN | |
33717 |
1953 Godło państwa, seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania. | Fi.D137-47 Mi.P154-64 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
33718 |
1953 Godło państwa, znaczek za 50 gr. z numerem walca na marginesie N.III.W.I | Fi.D143 Mi.P160 |
| 40 PLN | |
33719 |
1956 kartka urzędowy a z Poznania opłacona przez odbiorcę znaczkami dopłaty. | Fi.D140 |
| 45 PLN | |