Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
33052 |
| 10 PLN | |
33053 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.49,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 30 PLN | |
33054 |
1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125; Fi.55,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 60 PLN | |
33055 |
1984 kompletny rocznik. | Fi.2751-2811, bl.124-5 Mi.2899-2959, Bl.94-95 |
| 50 PLN | |
33056 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek w dwóch odmianach barw niebieskich. | Fi.2764 Mi.2912 |
| 10 PLN | |
33057 |
1984 letnie Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, znaczek bez druku barwy niebieskiej i żółtej, dla porównania poniżej normalny znaczek. | Fi.2765MK1 Mi.2913F |
| 450 PLN SPRZEDANY | |
33058 |
| 350 PLN | |
33059 |
1984 letnie Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów, dla porównania poniżej normalny znaczek, gwarancja Petriuk. | Fi.2765MK3 Mi.2913 |
| 160 PLN SPRZEDANY | |
33060 |
| 300 PLN | |
33061 |
| 100 PLN | |
33062 |
| 230 PLN | |
33063 |
1985 rocznik kopert FDC (bez bl.: 126II(82II), 127II(83II); Fi.58,90). | Fi.2812-bl.83I Mi.2960-Bl.97I |
| 70 PLN | |
33064 |
1985 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10). | Fi.2812-bl.126II (83II) Mi.2960-Bl.97II |
| 40 PLN | |
33065 |
1985 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z lekko zdwojonym drukiem i przesuniętą perforacją. | Fi.2812MK Mi.2960 |
| 20 PLN | |
33066 |
1985 Panorama Racławicka, arkusz czysty, błędy na: poz.26 "uszkodzone drugie a w Racławicka", poz.31 "skrócony lewy górny szeryf K w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2819 B1, B2 Mi.2967 |
| 70 PLN | |
33067 |
1985 głowy wawelskie, znaczek z niespasowanym drukiem barw, dla porównania po lewej normalny znaczek. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 60 PLN | |
33068 |
| 80 PLN | |
33069 |
| 50 PLN | |
33070 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - "Sierpień '80-'85" Poczta wydawców, czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |
33071 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
33072 |
| 65 PLN | |
33073 |
1985 seria poczty polowej Solidarności Małopolska. | |
| 180 PLN | |
33074 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.58.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
33075 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.75,50). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
33076 |
| 30 PLN | |
33077 |
1986 poczet królów polskich, parka znaczków z przesuniętym w poziomie perforacją wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.2918MK Mi.3066 |
| 75 PLN SPRZEDANY | |
33078 |
| 20 PLN | |
33079 |
1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.131 (87) Mi.Bl.101 |
| 150 PLN | |
33080 |
| 10 PLN | |
33081 |
1987 10-lecie polskiej stacji antarktycznej im. H. Arctowskiego, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.2928-33 ark. Mi.3047-81 |
| 150 PLN | |
33082 |
1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.64.-). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
33083 |
1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.233,60). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 150 PLN | |
33084 |
1987 10-leciepolskiej stacji antarktycznej im. H. Arctowskiego, parka znaczków z silnie przesuniętą perforacją. | Fi.2928MK Mi.3076 |
| 300 PLN SPRZEDANY | |
33085 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczki z pustopolem u dołu i góry, czyste. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 20 PLN | |
33086 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste. | Fi.2951-2 Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
33087 |
| 20 PLN | |
33088 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III Mi.3099-100 |
| 50 PLN | |
33089 |
1987 wojna obronna 1939 roku, seria, znaczek z błędem "ścięte d w pod". | Fi.2965 B2 (2965-7) |
| 20 PLN | |
33090 |
1987 Światowy Dzień Poczty, marginesowy znaczek 15 zł. z wzajemnym przesunięciem walców konturującego i tonującego, co daje efekt podwójnego druku barw zielonkawooliwkowej i jasnofioletowej, gwarancja. | Fi.2975 MK Mi.3123 |
| 400 PLN | |
33091 |
| 20 PLN | |