Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29303 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym, seria cięta w czworoblokach. | |
| 600 PLN | |
29304 |
| 160 PLN | |
29305 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym. | |
| 80 PLN | |
29306 |
1922 Górny Śląsk - AMBULANS NR.348 relacji WROCŁAW-KATOWICE, wycinek z trzema znaczkami za 60 Pf. skasowanych 21.3 ładnie odciśniętymi owalnymi datownikami ambulansowymi "BRESLAU-KATTOWITZ BAHNPOST Z.348", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.23 |
| 120 PLN | |
29307 |
1922 Górny Śląsk - URBANOWICE (Pszczyna), polski datownik ładnie odciśnięty 7.XII na znaczku za 5 mk; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.155 Mi.12 |
| 150 PLN | |