Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20376 |
1939 upomnienie bankowe opłacona z rzadką frankaturą mechaniczną Ubezpieczalni Społecznej w Gdyni z oddziału w Wejcherowie. | |
| 80 PLN | |
20377 |
1939 kartka ze Lwowa z Zarządu kopalni soli potasowych, opłata firmowym wirnikiem w hasłem propagandowym "SZCZĘŚCIE ROLNIKA Z POTASU WYKWITA", dziurka po archiwizacji. | |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
20673 |
1923 wydanie dla Górnego Śląska, wysoka frankatura - 450 mk (dopłata +50% do ceny znaczka na całości) - prawidłowo opłacony list II klasy (koperta firmowa) wysłany 22.IV z Katowic do Berlina, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.159, 161, 162 Mi.16, 18, 19 |
| 1 200 PLN | |