Aukcja rozpocznie się 19.04.2024

Aukcja 94. Papież Jan Paweł II

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
25860

100 PLN
25861

1978 wybór Karola Wojtyły na papieża - znaczek na okolicznościowej karcie skasowany 16.10 w Krakowie; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2199
Mi.2346
50 PLN
25862

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
25863

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
25864

Mi.165-68
40 PLN
25865

Mi.782-83
800 PLN
25866

40 PLN
25867

1980 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
25868

20 PLN
25869

1980 wybór na papieża kardynała Wojtyłę, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
25870

Mi.1398-401, Bl.15
120 PLN
25871

20 PLN
25872

1982 60. urodziny papieża Jana Pawła II - znaczek na okolicznościowej karcie skasowany 19-5 w Krakowie; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.2482
Mi.2629
40 PLN
25873

1982 wizyta Papieża Jana Pawła II w Gwinei Równikowej, seria czysta.

Mi.1625-27
25 PLN
25874

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Hondurasie, wydanie przedrukowe, parka narożnikowa, czyste.

Mi.1002-03
50 PLN
25875

1983 wizyta Papieża Jana Pawła II w Panamie, seria czysta.

Mi.1545-47
10 PLN
25876

1983 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
25877

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Korei Południowej, znaczki i blok, czyste.

Mi.1367-68, Bl.486
30 PLN
25878

1984 wizyta Papieża Jana Pawła II w Dominikanie, seria czysta.

Mi.1439-42
20 PLN
25879

1984 wizyta papieża Jana Pawła II w Tajlandii.

30 PLN
25880

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Kenii, seria i blok, czyste.

Mi.343-46, Bl.25
60 PLN
25881

1986 wizyta Papieża Jana Pawła II na St.Lucia, seria i blok czyste.

Mi.844-46
25 PLN
25882

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
50 PLN
25883

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
25884

Fi.Cp950-58
40 PLN
25885

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
200 PLN
25886

1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Chile, seria i blok, czyste.

Mi.1173-76, Bl.4
40 PLN
25887

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Botswanie, seria czysta.

Mi.439-42
20 PLN
25888

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Lesotho, seria i blok czyste.

Mi.707-10, Bl.51
40 PLN
25889

Mi.952-6
15 PLN
25890

1988 wizyta Papieża Jana Pawła II w Boliwii, seria czysta.

Mi.1065A-81
55 PLN
25891

1988 "Philapol 88" okolicznościowa perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Zjednoczonym Królestwie z okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej "X-lecie Pontyfikatu J.Św. Jana Pawła II 1978-1988" w dniach 15-16 października 1988 w galerii P.O.S.K. w Londynie; dla odróżnienia od poprzednich (em.29 i em.48) inicjały umieszczono w kierunku od lewej górnej do prawej dolnej strony znaczka; komplet 3 pamiątkowych kart ze znaczkami za 19p (przeperforowano 1040 szt.) skasowanych stemplami okolicznościowymi; 48 emisja papieska (wg katalogu ks.W.Chrostowskiego); doskonały stan zachowania.

200 PLN
25892

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II na Malcie, arkusik czysty.

Mi.841-42
80 PLN
25893

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Rwandzie, seria i blok, czyste.

Mi.1439-40, Bl.111
150 PLN
25894

1990 wizyta Papieża Jana Pawła II w Tanzanii, bloczek czysty.

Mi.Bl.121
50 PLN
25895

1990 Jan Paweł II, seria okolicznościowa poczty Watykanu.

20 PLN
25896

1992 wizyta Papieża Jana Pawła II w Angoli, blok czysty.

Mi.Bl.13
40 PLN
25897

1995 wizyta Jana Pawła II w Filipinach, seria okolicznościowa poczty Filipin.

15 PLN
25898

1998 wizyta Papieża Jana Pawła II na Kubie, znaczki i blok, kasowane.

Mi.4079-80, Bl.149
30 PLN
25899

2000 Ziemia Franciszka Józefa (Fr.Josiph), fantazyjne wydanie z okazji 80. urodzin Papieża Jana Pawła II, arkusik.

40 PLN