Aukcja rozpocznie się 19.04.2024

Aukcja 94. Inne

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
26099

1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania.

60 PLN
26100

1947 Antoni Łaszkiewicz "Znaki pocztowe Polski Demokratycznej", 96 stron.

15 PLN
26101

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
40 PLN
26102

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony.

70 PLN
26103

2016 katalog Michel tom Europa wschodnia, w tym Polska, Rosja, Ukraina itd., 1150 str., twarda oprawa, kolorowa edycja.

150 PLN