Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
20658 |
1921 Górny Śląsk - agencja pocztowa FRIEDRICHSGRÄTZ - Grodziec, datownik typu I, czytelnie odciśnięty na znaczku 20 3 - w dniu głosowania, miejscowość tą w wyniku plebiscytu przyznano stronie niemieckiej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.19 |
| 160 PLN | |
20659 |
1921 Górny Śląsk, wydanie definitywne Komisji Rządzącej, 40 fen - frankatura pojedyncza, formularz kartkowy o sygnaturze C154 (10.16) wysłany 1.4 do Kotulina z Gliwic, które w wyniku plebiscytu przyznane zostały stronie niemieckiej. | Fi.21 |
| 40 PLN | |
20660 |
1921 Górny Śląsk - agencja pocztowa LOHNAU - Łany, datownik typu I, czytelnie odciśnięty na znaczku 15 3, miejscowość tą w wyniku plebiscytu przyznano stronie niemieckiej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.29 |
| 200 PLN | |
20661 |
1921 Górny Śląsk, seria na wycinkach, gwarancja Schmutz. | Fi.30-40 |
| 1 000 PLN | |
20662 |
1921 Górny Śląsk, wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, seria pięknie kasowanych znaczków na wycinkach, gwarancja Schmutz. | Fi.30-40 |
| 1 200 PLN | |
20663 |
1921 Górny Śląsk, wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, znaczek za 15 fen. z abklatschem, gwarancja Bruba, Schmutz. | Fi.31 |
| 150 PLN | |
20664 |
1921 Górny Śląsk, wydanie przedrukowe, seria kasowana. | Fi.41-43 |
| 60 PLN | |
20665 |
1921 Górny Śląsk, dofrankowana całostka II wydania, wysłana 10.2 do Berlina z Hindenburg - Zabrze, które w wyniku plebiscytu przyznane zostało stronie niemieckiej. | Fi.Cp3, 18 |
| 60 PLN | |
20666 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym, gwarancja Krawczyk. | |
| 180 PLN | |
20667 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym, znaczki cięte i ząbkowane. | |
| 300 PLN | |
20668 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym, seria cięta w czworoblokach. | |
| 600 PLN | |
20669 |
| 160 PLN | |
20670 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym. | |
| 80 PLN | |
20671 |
1922 list miejscowy z Rybnika 15.5.22. | Fi.22 |
| 50 PLN | |
20672 |
1922 Górny Śląsk - AMBULANS WĄSKOTOROWY NR.1 relacji KIETRZ - PIETROWICE WIELKIE, datownik ambulansu ZUG 1 KATSCHER-GROSSPETERWITZ, czytelnie odciśnięty na znaczku za 2 mk; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.27 |
| 350 PLN | |