Aukcja 94. Plebiscyty 1920-1922

Poz# Zdjęcia Opis Katalog Cechy Aktualna cena
20658

1921 Górny Śląsk - agencja pocztowa FRIEDRICHSGRÄTZ - Grodziec, datownik typu I, czytelnie odciśnięty na znaczku 20 3 - w dniu głosowania, miejscowość tą w wyniku plebiscytu przyznano stronie niemieckiej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.19
160 PLN
20659

1921 Górny Śląsk, wydanie definitywne Komisji Rządzącej, 40 fen - frankatura pojedyncza, formularz kartkowy o sygnaturze C154 (10.16) wysłany 1.4 do Kotulina z Gliwic, które w wyniku plebiscytu przyznane zostały stronie niemieckiej.

Fi.21
40 PLN
20660

1921 Górny Śląsk - agencja pocztowa LOHNAU - Łany, datownik typu I, czytelnie odciśnięty na znaczku 15 3, miejscowość tą w wyniku plebiscytu przyznano stronie niemieckiej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.29
200 PLN
20661

1921 Górny Śląsk, seria na wycinkach, gwarancja Schmutz.

Fi.30-40
1 000 PLN
20662

Fi.30-40
1 200 PLN
20663

Fi.31
150 PLN
20664

1921 Górny Śląsk, wydanie przedrukowe, seria kasowana.

Fi.41-43
60 PLN
20665

Fi.Cp3, 18
60 PLN
20666

180 PLN
20667

300 PLN
20668

600 PLN
20669

1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym, seria cięta.

160 PLN
20670

1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym.

80 PLN
20671

1922 list miejscowy z Rybnika 15.5.22.

Fi.22
50 PLN
20672

1922 Górny Śląsk - AMBULANS WĄSKOTOROWY NR.1 relacji KIETRZ - PIETROWICE WIELKIE, datownik ambulansu ZUG 1 KATSCHER-GROSSPETERWITZ, czytelnie odciśnięty na znaczku za 2 mk; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.27
350 PLN