Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
41800 |
1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.126.-). | Fi.Ck55-6, Cp512-50 |
| 60 PLN | |
41801 |
1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.192.-). | Fi.Ck57-9, Cp551-96 |
| 85 PLN | |
41802 |
1973 ŚWF Polska 73, makulaturowa koperta bez druku barwy szaroniebieskiej i fioletowej, fotoatest Wysocki. | Fi.Ck59B2 |
| 500 PLN | |
41803 |
1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, brak koloru czerwonego (prostokąta wewnątrz samolociku), widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja. | Fi.Cp596 MK |
| 500 PLN SPRZEDANY | |
41804 |
1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czerwony przesunięty (prostokąt wewnątrz samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo lekko widoczny zaróżowiony ślad suchego - bez właściwego pokrycia farbą, uderzenia matrycy; gwarancja. | Fi.Cp596 MK |
| 500 PLN | |
41805 |
1973 XI Walny Zjazd Delegatów PZF, kolor czarny przesunięty (nominał, napisy i kontur samolociku) poziomo w lewo, dodatkowo widoczny zaróżowiony ślad uderzenia matrycy bez właściwego nawilżenia farbą; gwarancja. | Fi.Cp596 MK |
| 500 PLN | |
41806 |
1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-). | Fi.Cp597-625 |
| 70 PLN | |
41807 |
1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I i 635II (Fi.124.-). | Fi.Ck.60, Cp626-47 |
| 100 PLN | |
41808 |
1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp635II |
| 40 PLN | |
41809 |
1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa", czysta; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp635II |
| 60 PLN | |
41810 |
1975 karta z prywatnym dodrukiem - "V OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE CZŁONKÓW KLUBU PZF DRUH ŁÓDŹ 23.XI.1975", ostemplowana okolicznościowo 23.XI w Łodzi; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp640 |
| 20 PLN | |
41811 |
1975 Dożynki Centralne w Koszalinie, dodatkowy nakład karty z nadrukiem informującym o cenach nawozów sztucznych wykonany na zlecenie CRS "Samopomoc Chłopska", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp644I |
| 50 PLN | |
41812 |
1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.56.-). | Fi.Ck61, Cp648-61 |
| 40 PLN | |
41813 |
1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Ck62, Cp662-87 |
| 55 PLN | |
41814 |
1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura II-78, słabszy stan zachowania. | Fi.Cp668 |
| 20 PLN | |
41815 |
1977 karta o sygnaturze (IX.77) z prywatnym dodrukiem - "REALIZUJEMY IDEE/ WIELKIEGO PAŹDZIERNIKA/ WYSTAWA FILATELISTYCZNA/ WARSZAWA 4-10 LISTPOAD 1977"; czysta. | Fi.Cp680a |
| 20 PLN | |
41816 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
41817 |
1978 karta z prywatnym dodrukiem - "II Ogólnopolski Młodzieżowy Konkurs Filatelistyczny GEOGRAFIA POLSKI Olsztyn 17-30 VII 1978 r.". | Fi.Cp691 |
| 20 PLN | |
41818 |
1978 Ochrona Zabytków - Bydgoszcz, karta o sygnaturze V.1979, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp693 |
| 30 PLN | |
41819 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp710I |
| 50 PLN | |
41820 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp710I |
| 40 PLN | |
41821 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
41822 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
41823 |
1980 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.83.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
41824 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
41825 |
1982 karta z prywatnym dodrukiem - "MŁODZIEŻOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA WARSZAWA 31.V-27.VI.1982 - 10 WARSZAWSKA DRUŻYNA HARCERSKA IM.EUGENIUSZA STASIECKIEGO PIOTRA POMIANA"; czysta; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp805 |
| 20 PLN | |
41826 |
1982 karta z prywatnym dodrukiem - "POLSKI ZWIĄZEK FILATELISTÓW MUZEUM NARODOWE PEDAGOGICZNE STUDIUM TECHNICZNE IM.M.KONARSKIEGO MŁODIEŻOWY KONKURS FILATELISTYCZNY POLSCY MISTRZOWIE PĘDZLA I DŁUTA"; czysta; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp805 |
| 20 PLN | |
41827 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
41828 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, odmiana karty "przestawione godła", z błędem "brak kolorów brązowego i żółtego" (nominał, napis POLSKA, środek godła Watykanu)!!! większą część nakładu po dostrzeżeniu gafy dyplomatycznej (zamienionej kolejności herbów) wycofano, a filateliści dokładnie oglądają każdą taką kartę, mimo to nie znaleziono żadnej innej z brakiem kolorów! Ta oferowana to, jedyna znana, prawdziwy unikat wśród papaliów i ozdoba każdej kolekcji, fotoatest. | Fi.Cp.830a MK |
| 7 500 PLN | |
41829 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, całostka w formie składanego karnetu. | Fi.Cp826K |
| 10 PLN | |
41830 |
1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-). | Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93 |
| 65 PLN | |
41831 |
1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50). | Fi.Ck79-81, Cp894-916 |
| 50 PLN | |
41832 |
1985 40. rocznica powrotu Ziem Zachodnich do Polski, karnet o nakładzie 5.000 sztuk stemplowany stemplem okolicznościowym. | Fi.Cp903K |
| 70 PLN | |
41833 |
1986 karnet - 150-lecie Warszawskiej Straży Pożarnej, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.924K |
| 30 PLN | |
41834 |
1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert. | Fi.Ck83-111ex. |
| 200 PLN | |
41835 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
41836 |
1986 karta z prywatnym dodrukiem - "365 rocznica nadania praw miejskich dla miasta Tomaszowa Lubelskiego". | Fi.Cp919 |
| 20 PLN | |
41837 |
1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50). | Fi.Cp942-90 |
| 60 PLN | |
41838 |
1987 karta-zaproszenie na wystawę filatelistyczną "OLIMPFIL 87" z tekstem wydrukowanym na odwrocie, czysta; temat - SPORT, OLIMPIADY. | Fi.Cp946 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
41839 |
1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-). | Fi.Ck85, Cp971-90 |
| 40 PLN | |