Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
26594 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Rachmanow,. | Fi.22b Mi.22b |
| 450 PLN | |
26595 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b Mi.22b |
| 200 PLN SPRZEDANY | |
26596 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem fioletowym, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja. | Fi.22b Mi.22b |
| 220 PLN | |
26597 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.22b |
| 200 PLN | |
26598 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja. | Fi.22b B |
| 300 PLN | |
26599 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym uszkodzonym po lewej stronie nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein. | Fi.22b B |
| 240 PLN | |
26600 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym w kolorze fioletowobrązowym, okazyjna cena - Fischer 7.200,- zł, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 2 000 PLN | |
26601 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowo brązowym, gwarancja Schmutz. | Fi.22b No Mi.22bK |
| 900 PLN | |
26602 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 340 PLN | |
26603 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 550 PLN | |
26604 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 180 PLN | |
26605 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann. | Fi.23No Mi.23K |
| 220 PLN | |
26606 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 12 3/4, gwarancja i oznaczenie. | Fi.23a Mi.23A |
| 60 PLN | |
26607 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 25 PLN | |
26608 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.23a Mi.23A |
| 40 PLN | |
26609 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.23a Mi.23A |
| 35 PLN | |
26610 |
1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja. | Fi.23a Mi.23a |
| 3 600 PLN | |
26611 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.800,- zł, gwarancja. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 800 PLN | |
26612 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.23aNo Mi.23AK |
| 140 PLN | |
26613 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.450.-), gwarancja Gryżewski. | Fi.23a No Mi.23A |
| 250 PLN | |
26614 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann. | Fi.23b Mi.23B |
| 50 PLN | |
26615 |
1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5. | Fi.23b Mi.23B |
| 280 PLN | |
26616 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 160 PLN | |
26617 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z ząbkowaniem 11½, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | Fi.23b Mi.23B |
| 70 PLN | |
26618 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
26619 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
26620 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 30 PLN | |
26621 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 80 PLN | |
26622 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 70 PLN | |
26623 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
26624 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
26625 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 60 PLN | |
26626 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.24 Mi.24 |
| 15 PLN | |
26627 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, ze względu na chroniczny brak znaczków skierowano do sprzedaży także te wybrakowane, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mk |
| 600 PLN | |
26628 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z odwróconym nadrukiem, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz. | Fi.24 No |
| 110 PLN | |
26629 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Wiatrowski. | Fi.24No Mi.24K |
| 70 PLN | |
26630 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 45 PLN | |
26631 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
26632 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
26633 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |