Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
33476 |
1986 komplet trzech kopert FDC wydania przedstawiającego wizyty zagraniczne papieża Jana Pawła II poczty watykańskiej. | |
| 30 PLN | |
33477 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1 Mi.3099-100 |
| 50 PLN | |
33478 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, | Fi.2951-2, bl.133 |
| 30 PLN | |
33479 |
1987 komplet czystych całostek z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Polsce. | Fi.Cp950-58 |
| 30 PLN | |
33480 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart. | Fi.Cp950-58 |
| 40 PLN | |
33481 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 kart, skasowanych stemplami okolicznościowymi o tematyce papieskiej z okresu pielgrzymki. | Fi.Cp950-58 |
| 40 PLN | |
33482 |
1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!). | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 220 PLN | |
33483 |
1987 wizyta Papieża Jana Pawła II w Argentynie, seria i blok, czyste. | Mi.1856-57, Bl.34 |
| 30 PLN | |
33484 |
1987 wizyta papieża Jana Pawła II w Argentynie. | |
| 10 PLN | |
33485 |
1987 koperta okolicznościowa z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Polsce, wirnik "WIELKIEGO RODAKA WITA POLSKA CZYSTA TRZEŹWA PRACOWITA i GOSPODARNA". | |
| 15 PLN | |
33486 |
1988 wizyta papieża Jana Pawła II w Brazylii (30.VI-12.VII), zestaw 7 dekoracyjnych całości skasowanych stemplami okolicznościowymi. | |
| 120 PLN | |
33487 |
1988 seria poczty Botswany z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 15 PLN | |
33488 |
1988 znaczek poczty Boliwii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 5 PLN | |
33489 |
1988 "Philapol 88" - okolicznościowa ukośna perforacja inicjałami "JP II" na znaczkach obiegowych z portretem królowej Elżbiety II, została wykonana za zgodą Poczty Brytyjskiej staraniem Polskiej Federacji Filatelistycznej w Wielkiej Brytanii przy okazji wystawy filatelistyczno-numizmatycznej pod hasłem "Dziesięciolecie Pontyfikatu J.Świątobl. Jana Pawła II 1978-1988" w galerii P.O.S.K. w Londynie w dniach 15-16 października 1988; perforację wykonano na 22 znaczkach o nominałach od 1p do £5, w tym po 15 sztuk na znaczkach: £1,60, £2 i £5 - może zatem istnieć co najwyżej 15 pełnych kompletów znaczków; 116 emisja (według katalogu ks.W.Chrostowskiego); UNIKALNE W PARKACH; doskonały stan zachowania. | |
| 16 000 PLN | |
33490 |
1990 70. urodziny papieża Jana Pawła II. | |
| 10 PLN | |
33491 |
1990 blok poczty Tanzanii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 15 PLN | |
33492 |
1990 seria poczty Tanzanii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 15 PLN | |
33493 |
1991 blok poczty Węgier z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 15 PLN | |
33494 |
1991 blok poczty Mali z okazji wizyty papieża Jana Pawła II na Kubie i w Nigerii. | |
| 20 PLN | |
33495 |
1991 seria znaczków poczty Brazylii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 10 PLN | |
33496 |
1992 blok i znaczek poczty Gwinei z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 20 PLN | |
33497 |
1992 seria poczty Hondurasu z okazji wizyty głowy państwa w Watykanie i Włoszech. | |
| 10 PLN | |
33498 |
1993 blok poczty Nigerii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II w Afryce. | |
| 20 PLN | |
33499 |
1993 seria poczty Ugandy z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 20 PLN | |
33500 |
1993 znaczek poczty Litwy z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 10 PLN | |
33501 |
1993 seria znaczków poczty Litwy z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 15 PLN | |
33502 |
1993 wystawa filatelistyczna w Bradford, koperta okolicznościowa poczty brytyjskiej. | |
| 25 PLN | |
33503 |
1994 Belgia, wizyta Jana Pawła II | Mi.2609-10 |
| 10 PLN | |
33504 |
1995 Słowacja, wizyta Jana Pawła II. | Mi.229 |
| 5 PLN | |
33505 |
1995 Sri Lanka, wizyta Jana Pawła II | Mi.1076 |
| 10 PLN | |
33506 |
1995 koperty okolicznościowe poczty watykańskiej upamiętniające wizyty pielgrzymki papieża Jana Pawła II w ozdobnym wkładniku. | |
| 30 PLN | |
33507 |
1995 blok poczty Filipin z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 15 PLN | |
33508 |
1995 znaczki poczty miejskiej w Zaanstad z okazji 10. rocznicy wizyty Jana Pawła II. | |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
33509 |
1996 wizyta papieża Jana Pawła II w Saint Lucia. | |
| 20 PLN | |
33510 |
1996 znaczek poczty Nikaragui z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 5 PLN | |
33511 |
1997 kartki ze stemplem okolicznościowym Rady Konferencji Biskupów Europy w Częstochowie. | |
| 20 PLN | |
33512 |
1997 trzy kartki okolicznościowe wydania Poczty Polskiej z okazji 84. urodzin papieża Jana Pawła II, kartki wycofano z obiegu ze względu na błędny kolor flagi polskiej. | |
| 45 PLN | |
33513 |
1997 znaczek poczty Brazylii z okazji wizyty papieża Jana Pawła II. | |
| 5 PLN SPRZEDANY | |
33514 |
1998 Dominikana, 20 lecie pontyfikatu Jana Pawła II. | Mi.1898-99 |
| 20 PLN | |
33515 |
1998 wizyta papieża Jana Pawła II na Kubie. | |
| 20 PLN | |