Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
17914 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z bardzo rzadkim podwójnym nadrukiem, jeden w położeniu odwróconym, cień śladu po podlepce, bardzo ładny stan, podwójna gwarancja Schmutz. | Fi.25 Non Mi.25I |
| 4 800 PLN | |
17915 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25I |
| 40 PLN | |
17916 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 30 PLN | |
17917 |
| 30 PLN | |
17918 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 50, gwarancja Schmutz. | Fi.25a B10 Mi.25I |
| 45 PLN | |
17919 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z mocno przesuniętym w prawo nadrukiem z katalogowanym błędem "uszkodzone O w POLSKA" i niekatalogowanym "uszkodzone L w HAL, gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25a B17 Mi.25I |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
17920 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.25aB17 Mi.25I |
| 80 PLN | |
17921 |
| 80 PLN | |
17922 |
| 80 PLN | |
17923 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.4080.-), gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.25b B9+B10 Mi.25I |
| 2 000 PLN | |
17924 |
| 150 PLN | |
17925 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z błędem B17 (uszkodzone O w wyrazie Polska), gwarancja i opis Berbeka. | Fi.25b B17 Mi.25I |
| 360 PLN | |
17926 |
| 320 PLN | |
17927 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
17928 |
| 35 PLN | |
17929 |
| 60 PLN | |
17930 |
1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
17931 |
1918 drugie wydanie lubelskie, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja Miszczak. | Fi.27a Mi.26 |
| 60 PLN | |
17932 |
| 30 PLN | |
17933 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński. | Fi.27a Mi.26 |
| 10 PLN | |
17934 |
| 120 PLN | |
17935 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z spektakularnym brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Berbeka. | Fi.27a Mi.26 |
| 70 PLN | |
17936 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z częściowym "abklatschem" nadruku na odwrocie, bardzo ładny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 400 PLN | |
17937 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie. | Fi.27aB5 Mi.26 |
| 40 PLN | |
17938 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz. | Fi.27a B5 Mi.26 |
| 180 PLN | |
17939 |
| 240 PLN | |
17940 |
| 180 PLN | |
17941 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.600.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP. | Fi.27a No Mi.26 |
| 360 PLN | |
17942 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 2.400,- zł, gwarancja. | Fi.27aNo Mi.26K |
| 1 000 PLN | |
17943 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, stan gabinetowy, gwarancja i opis. | Fi.27b Mi.26 |
| 1 000 PLN | |
17944 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.28 Mi.27 |
| 50 PLN | |
17945 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Mikstein, Rachmanow. | Fi.28 Mi.27 |
| 160 PLN | |
17946 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.28 Mi.27 |
| 90 PLN | |
17947 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA (a nawet CZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.28 B9 Mi.27 |
| 120 PLN | |
17948 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie (Fi.600.-), sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka. | Fi.28 No B10 Mi.27 |
| 500 PLN | |
17949 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 10 z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja. | Fi.28B9 Mi.26 |
| 350 PLN | |
17950 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem z błędem "brak liter ZTA", gwarancja i oznaczenie. | Fi.28B9 Mi.27 |
| 80 PLN | |
17951 |
| 300 PLN | |
17952 |
| 900 PLN | |
17953 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka za 90 hal., komplet katalogowanych błędów i usterek, doskonały materiał badawczy, wartość podstawowych znaczków Fischer 4.500,- zł. | Fi.29 Mi.28 |
| 1 620 PLN SPRZEDANY | |