Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
25029 |
1902 katalog znaczków pocztowych całego świata firmy Gebrüder Senf, ponad 800 stron, w tym pierwszy polski znaczek, okładka w słabszym stanie. | |
| 70 PLN | |
25030 |
1944 książka autorstwa H. Schloss poświęcona pierwszym znaczkom państw Europejskich, oraz badaniu ich autentyczności, bez pierwszego polskiego znaczka, 260 stron. Podstawowa pozycja ekspertów i badaczy dla znaczków klasycznych. | |
| 180 PLN | |
25031 |
1947 Antoni Łaszkiewicz "Znaki pocztowe Polski Demokratycznej", 96 stron. | |
| 15 PLN | |
25032 |
2014 katalog Michel Europa Wschodnia; Mołdawia, Polska, Rosja, ZSRR, Białoruś i Ukraina, ponad 1100 stron, dobry stan zachowania. | |
| 90 PLN | |