Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
21698 |
1949 kartka z Ziębic 7.1.49, znaczek dopłaty użyty jako znaczek opłaty. | Fi.D100, 431B Mi.465A |
| 20 PLN | |
23593 |
1919 przekaz pieniężny z Drohobycza do Borysławia, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" typ 19 z Borysławia. | Fi.77B, 78B, 79B, 80B |
| 220 PLN SPRZEDANY | |
23594 |
1919 wydanie krakowskie, ciekawie kasowany znaczek dopłaty za 5 h. z nadrukiem formą IIA z błedem na poz.41 "uszkodzone obie litery P"; gwarancja i opis Krawczyk. | Fi.D1 Mi.P1 |
| 120 PLN | |
23595 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 72, gwarancja Mikulski. | Fi.D1 |
| 60 PLN | |
23596 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 21, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D1 |
| 50 PLN | |
23597 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 10 h. z nadrukiem formą IIA poz.7 (nakład 150 szt.); zachowany w świetnym stanie z minimalnym cieniem śladu po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz. | Fi.D2 |
| 15 000 PLN | |
23598 |
| 25 PLN | |
23599 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 15, gwarancja Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
23600 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 24, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
23601 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 17, gwarancja. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
23602 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 19, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
23603 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
23604 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, ciężka podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
23605 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 35, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
23606 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 40, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
23607 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D3 |
| 35 PLN | |
23608 |
| 35 PLN | |
23609 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 20, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
23610 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 42, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
23611 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 31, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
23612 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.45; lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
23613 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID poz.25; lekki ślad po podlepce, gwarancja firmowa Gryżewski, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | Fi.D3 |
| 40 PLN | |
23614 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 18, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D3 |
| 30 PLN | |
23615 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15 h. z nadrukiem formą IID z błędem na poz.32 "przerwane poprzeczki obu liter A" (w POCZTA bardzo wyraźne); zilustrowanym i opisanym przez L.Schmutza w "Przeglądzie Filatelistycznym 5/2006; lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Gryżewski. | Fi.D3 B Mi.P3 |
| 80 PLN | |
23616 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein. | Fi.D4I Mi.P11 |
| 5 000 PLN | |
23617 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB poz.87-88 użyta w Gorlicach; gwarancja Bruba, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Gryżewski, Falkowski. | Fi.D4I Mi.P11 |
| 2 800 PLN | |
23618 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.D4I |
| 1 800 PLN | |
23619 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 13, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, gwarancja Mikstein, Ryblewski. | Fi.D4I B14 |
| 1 200 PLN | |
23620 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.D4I |
| 1 800 PLN | |
23621 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz.3, sygnatura SM, gwarancja Mikstein, Koopman, Rachmanow, atest firmowy Gryżewski. | Fi.D5 Mi.P4 |
| 2 400 PLN | |
23622 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 18, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D6 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
23623 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 42, gwarancja i oznaczenie. | Fi.D8 |
| 630 PLN | |
23624 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 50, gwarancja Jungjohann. | Fi.D8 |
| 750 PLN | |
23625 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 32, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.D8 |
| 600 PLN | |
23626 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 40 h. z nadrukiem formą IIA z błędem na poz.24 "pęknięte litery T i K", gwarancja Mikulski. | Fi.D8 B Mi.P7 |
| 1 800 PLN | |
23627 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56/67, czworoblok w idealnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 2 000 PLN | |
23628 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, małe rozerwanie przy dolnym marginesie, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 180 PLN | |
23629 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 480 PLN | |
23630 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 90, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.D9 |
| 480 PLN | |
23631 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 8, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.D9 |
| 200 PLN | |