Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
22419 |
1956 rocznik kopert FDC (Fi.287.-). | Fi.810-50 Mi.954-94 |
| 180 PLN | |
22420 |
1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 1060 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.810-1003 Mi.954-1147 |
| 640 PLN | |
22421 |
1956 XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, seria z odmianami ząbkowań. | Fi.812-4 Mi.956-8 |
| 40 PLN | |
22422 |
1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów. | Fi.813 Mi.957 |
| 25 PLN | |
22423 |
1956 statki polskie, serie z odmianami papieru. | Fi.815-9 Mi.959-63 |
| 60 PLN | |
22424 |
1956 karnet - "STATKI POLSKIE", dwie odmiany. | Fi.815-19 Mi.959-63 |
| 50 PLN | |
22425 |
1956 turystyka, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.822-5 Mi.966-9 |
| 60 PLN | |
22426 |
1956 FDC - "Turystyka". | Fi.822-25 Mi.966-69 |
| 20 PLN | |
22427 |
1956 wydanie prowizoryczne, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.826-9 Mi.970-3 |
| 200 PLN | |
22428 |
1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckie, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów oraz przesunięciem ząbkowania poziomego - dodatkowy pasek w kolorze różowym na dole znaczka. | Fi.833 Mi.977 |
| 36 PLN SPRZEDANY | |
22429 |
1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, serie z odmianami papieru. | Fi.833-4 Mi.977-8 |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
22430 |
1956 "LUDWIKA WAWRZYŃSKA BOHATERSKA NAUCZYCIELKA" Warszawa 1, znaczek na karcie ostemplowany okolicznościowo 17.IX w pierwszym dniu obiegu; temat - POŻARNICTWO. | Fi.836, Cp141 Mi.980 |
| 25 PLN | |
22431 |
1956 Międzynarodowa Kampania Muzealna, serie z odmianami papieru. | Fi.837-9 Mi.990-2 |
| 60 PLN | |
22432 |
1956 50. rocznica śmierci dr Jana Dzierżona, prawy górny znaczek z błędem "kropka w dolnym kółku cyfry 8 i kropka przylegająca do szczytu litery A". | Fi.841B3 Mi.982 |
| 50 PLN | |
22433 |
1956 50. rocznica śmierci dra Jana Dzierżona, makulaturowy znaczek z silnie przesuniętą perforacją, gwarancja Wiatrowski. | Fi.841MK Mi.962 |
| 120 PLN | |
22434 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z usterką - plama na górnej ramce. | Fi.843 Mi.984 |
| 15 PLN | |
22435 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka. | Fi.843 Mi.984 |
| 20 PLN | |
22436 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka. | Fi.843 Mi.984 |
| 20 PLN | |
22437 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczki z jasnym i ciemnym drukiem barwy szarej. | Fi.843 Mi.984 |
| 20 PLN | |
22438 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr. zagięty w połowie. | Fi.843 ark. Mi.984 |
| 50 PLN | |
22439 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczki z przesuniętym drukiem stalorytu. | Fi.843, 846, 848 Mi.984, 967, 969 |
| 70 PLN | |
22440 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, serie z odmianami papierów. | Fi.843-9 Mi.984-9, 994 |
| 35 PLN | |
22441 |
1956 karnet - "XVI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE W MELBOURNE"; temat - OLIMPIADA. | Fi.843-48 Mi.984-89 |
| 30 PLN | |
22442 |
1956 FDC - "XVI Igrzyska Olimpijskie w Melbourne" - rozszerzony zestaw 6 ilustrowanych kopert. | Fi.843-49 Mi.984-89, 994 |
| 40 PLN | |
22443 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z przesuniętym drukiem środka znaczka wchodzącego na druk jego obramowania. | Fi.843MK |
| 45 PLN | |
22444 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem środka (stalorytu) w prawą stronę, ręka poza ramką. | Fi.846 Mi.967 |
| 75 PLN | |
22445 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z przesuniętym drukiem środka (stalorytu) do góry - ręka biegacza już poza ramką obrazka. Rzadko spotykane aż tak silne przesunięcie. | Fi.846 Mi.967 |
| 75 PLN | |
22446 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka. | Fi.846 Mi.987 |
| 50 PLN | |
22447 |
1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne, znaczek za 1,55 zł. ze środkiem (staloryt) znacznie przesuniętym względem ramki (offset). | Fi.848 MK Mi.989 |
| 30 PLN | |
22448 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z usterką w postaci kropki nad zawodniczką. | Fi.849 Mi.994 |
| 20 PLN | |
22449 |
1956 Dzień Znaczka Chopin - Liszt, blok skasowany stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 40 PLN | |
22450 |
1956 FDC - "Dzień Znaczka Chopin - Liszt" blok (Fi.95.-). | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 65 PLN | |
22451 |
1956 Dzień Znaczka, blok. | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 70 PLN | |
22452 |
1956 Dzień Znaczka Warszawa - Budapeszt, blok. | Fi.bl.18 Mi.Bl.19 |
| 70 PLN | |
22453 |
1956 Dzień Znaczka Chopin - Liszt, znaczek z bloku, czysty. | Fi.bl.18 (840) Mi.981 |
| 40 PLN | |
22454 |
1957 karnet - "I-szy ZJAZD FILATELISTÓW ZBIERACZY ZNACZKÓW O MOTYWACH RELIGIJNYCH", z symbolicznym numerem "777", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.838 Mi.991 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
22455 |
1957 50-lecie narciarstwa polskiego, znaczek ze smuga farby drukarskiej. | Fi.851 Mi.995 |
| 40 PLN | |
22456 |
1957 rocznik znaczków czystych (Fi.193,80). | Fi.851-99 Mi.995-1044 |
| 110 PLN | |
22457 |
1957 rocznik kopert FDC (w tym 1 x 851-3, 2 x 858a-b, 2 x 874-5, 2 x 889; bez 859Pw (Fi. 236,50). | Fi.851-99 Mi.995-1044 |
| 170 PLN | |
22458 |
1957 ONZ, serie z odmianami papierów. | Fi.854-7A, B Mi.998-1000A, B |
| 25 PLN | |