Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
19927 |
| 240 PLN | |
19928 |
1943 3. rocznica NSDAP w generalnym Gubernatorstwie, seria w arkusza sprzedażnych w bardzo dobrym stanie. | Fi.105-9 ark. |
| 650 PLN | |
19929 |
| 20 PLN | |
19930 |
1943 portret A.Hitlera, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie, arkusz znaczka za 60 gr. z niewielkim ubytkiem na marginesie po zszywaczu. | Fi.110-2 ark. |
| 350 PLN | |
19931 |
| 40 PLN | |
19932 |
1943 portret Hitlera na jednolitym tle, seria z gapami kasowana okolicznościowo. | Fi.110-12 Pw1; 36 |
| 30 PLN | |
19933 |
1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte. | Fi.113-5nz |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
19934 |
| 180 PLN | |
19935 |
1943 widoki zabytkowych budowli (IV), czysta seria z gapami. | Fi.113-16 Pw1 |
| 60 PLN | |
19936 |
| 40 PLN | |
19937 |
| 20 PLN | |
19938 |
| 35 PLN | |
19939 |
1943 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana z agencji pocztowej w Krzeszowie, czerwony trzywierszowy w ramce stempelek "Krzeszow über Nisko (Dist.Krakau)" odciśnięto prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 26.6 w urzędzie pocztowym w Nisku; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp9b Mi.P12/02 |
| 40 PLN | |
19940 |
1943 kartka z Będkowa do Skierniewic. | Fi.Cp9b |
| 10 PLN | |
19941 |
| 150 PLN | |
19942 |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
19943 |
1943 godło III Rzeszy na tle Wawelu, znaczki urzędowe, seria w czworoblokach z górnymi marginesami; czyste bardzo dobry stan zachowania. | Fi.U25-36 |
| 150 PLN | |
19944 |
1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, 12 gr - frankatura wielokrotna, list urzędowy w specjalnej kopercie "Technisches Hauptamt LEMBERG" wysłany 11.3.44 ze Lwowa do Krakowa; doskonały stan zachowania. | Fi.U28 |
| 100 PLN | |
19945 |
1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, znaczek za 16 gr z błędem na poz.94 "daszek litery T w DEUTSCHES uszkodzony z prawej strony", czyste; gwarancja. | Fi.U29 s6 |
| 50 PLN | |
19946 |
1943 (?) "Nächtraglich entwertet" rzadki stempel pocztowy na miejscowym liście urzędowym przesłanym w Warszawie, w urzędzie nadawczym znaczek nie został skasowany, a w urzędzie odbiorczym - aby uniemożliwić jego powtórne użycie - unieważniono go stempelkiem "Nächtraglich entwertet"; ładna całość w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.U31 |
| 200 PLN | |
19947 |
1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, 24 gr - frankatura pojedyncza, list urzędowy w specjalnej kopercie "DEVISENSTELLE KRAKAU GENEHMIGUNGS-ABTEILUNG KRAKAU 20" o sygnaturze 1668/40014/XI.43/25000 przesłany miejscowo 20.4.44 w Krakowie; nadany w urzędzie Kraków 20; doskonały stan zachowania. | Fi.U31 |
| 80 PLN | |
19948 |
1943 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, list polecony wysłany 26.8 z Berlina do Starachowic, kasownik odbiorczy na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.856, 857, 858 |
| 30 PLN | |
19949 |
1943 LWÓW - kamuflażowe ostemplowanie prowizoryczne, beznapisowy kasownik przerobiony z polskiego przedwojennego datownika stosowany we Lwowie dla przesyłek niemieckiej poczty polowej, widokówka wysłana 12.XI ze Lwowa do miejscowości Babice, listowa pieczęć formacyjna z gapą "Krankensammelstelle Lemberg"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | |
| 144 PLN SPRZEDANY | |
19950 |
| 500 PLN | |
19951 |
1943 KORESPONDENCJA PRZYCHODZĄCA DO POLSKI, list lotniczy wysłany 21.9 z Lizbony do Warszawy, liczne stempelki cenzur portugalskich i niemieckich, ślady przeprowadzania cenzury chemicznej w poszukiwaniu ukrytych informacji; walor o ładnie udokumentowanym obiegu pocztowym w dobrym stanie zachowania (karta pionowo zgięta). | |
| 150 PLN | |
19952 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łukownicy do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
19953 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji w Tymbarku do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
19954 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z Jordanowa do Nowego Targu. | |
| 40 PLN | |
19955 |
| 40 PLN | |
19956 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Labowa do Nowego Sącza. | |
| 40 PLN | |
19957 |
| 40 PLN | |
19958 |
| 40 PLN | |
19959 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Rożnów do Nowego Sącza. | |
| 40 PLN | |
19960 |
| 40 PLN | |
19961 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Męcina do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
19962 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Jabłonka. | |
| 40 PLN | |
19963 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ochotnica przez Dunajec do Krościenka. | |
| 40 PLN | |
19964 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łukowica do Limanowej. | |
| 40 PLN | |
19965 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Chochołów do Dunajca. | |
| 40 PLN | |
19966 |
1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Zegiestow przez Krynicę do Muszyny. | |
| 40 PLN | |