Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5370 |
1952 100. rocznica śmierci Mikołaja Gogola, odmiany papieru. | Fi.609 Mi.743 |
| 30 PLN | |
5371 |
1952 cementownia w Wierzbicy, serie z odmianami papieru. | Fi.610-1 Mi.748-9 |
| 60 PLN | |
5372 |
1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce". | Fi.618B1 Mi.756 |
| 20 PLN | |
5373 |
1952 VII Zlot Młodych Przodowników Pracy w warszawie, serie z odmianami papieru. | Fi.619-21 Mi.757-9 |
| 35 PLN | |
5374 |
1952 Zlot Młodych Przodowników Pracy w Warszawie; seria skasowana okolicznościowo 20.7, dobry stan zachowania, znaczek za 45+15 gr lekko utleniony. | Fi.619-21 Mi.757-59 |
| 20 PLN | |
5375 |
1952 Zlot Młodych Przodowników Pracy w Warszawie, 45+15gr czworoblok znaczków z pustopolami z lewej strony, czyste (Fi.+60.-). | Fi.620 Mi.758 |
| 50 PLN | |