Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27733 |
1918 seria pomnikowa, znaczek stemplowany kasownikiem prowizorycznym Kutna, gwarancja. | Fi.2 Mi.2 |
| 20 PLN | |
27734 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z brzegowym uszkodzeniem rysunku znaczka. | Fi.2 Mi.2 |
| 50 PLN | |
27735 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterkami liter o, gwarancja. | Fi.2 Mi.2 |
| 20 PLN | |
27736 |
1918 seria pomnikowa, znaczki z przesunięciami nadruku. | Fi.2 Mi.2 |
| 100 PLN | |
27737 |
1918 seria pomnikowa - KUTNO, znaczek za 5 f./2 gr. ostemplowany kasownikiem prowizorycznym w Kutnie, gwarancja i opis. | Fi.2 |
| 60 PLN | |
27738 |
1918 seria pomnikowa, prawy górny znaczek z błędem "kropka między nóżkami litery k", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2 B3 Mi.2 |
| 50 PLN | |
27739 |
1918 seria pomnikowa, seria czysta. | Fi.2-5 Mi.2-5 |
| 100 PLN | |
27740 |
1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach. | Fi.2-5 |
| 50 PLN | |
27741 |
1918 seria pomnikowa, seria znaczków na kopercie listu poleconego wysłanego 21.11 z Warszawy do Łodzi, znaczek za 25 fen/10 gr z niekatalogowanym błędem na poz. "uszkodzona prawa cyfra 5 nominału", datownik odbiorczy na odwrocie, gwarancja. | Fi. 2-5 |
| 220 PLN SPRZEDANY | |
27742 |
1918 seria pomnikowa, seria znaczków z nadrukami odwróconymi, poza lekkimi śladami po podlepkach w bardzo ładnym stanie, gwarancja firmowa Gryżewski Warszawa, nowa gwarancja Schmutz. | Fi.2-5 No |
| 2 000 PLN | |
27743 |
1918 seria pomnikowa, seria w stemplowanych arkuszach, liczne błędy i usterki; arkusz znaczka za 5 fen,: poz. 5 "duża kropka", poz. 10 "kropka w prawej cyfrze 5", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 32 "prawa 5 zniekształcona", poz. 45 "podłużna kropka", poz. 52 "prawa 5 przerwane u dołu", arkusz znaczka za 10 fen,: poz. 6 i 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B6 "plamka przylegająca do l", poz. 31 B7 "I zamiast 1", poz. 36 "prawe O otwarte u góry", poz. 45 "podłużna kropka", arkusz znaczka za 25 fen,: poz. 6 "prawa 2 przerwane u góry", poz. 12, 15 i 21 "prawe 2 zniekształcone", poz. 17 "lewe 2 zniekształcone", poz. 38 "obie 5 zniekształcone", arkusz znaczka za 50 fen,: poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 "ścięte z", poz. 25 i 31 "prawe 0 przerwane u góry", poz. 42 "inne zakończenie prawej 5 u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy. | Fi.2-5B Mi.2-5 |
| 3 200 PLN | |
27744 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z usterką z poz. 15 "uszkodzone cz", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.2B Mi.2 |
| 40 PLN | |
27745 |
| 40 PLN | |
27746 |
| 70 PLN | |
27747 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "plamka przylegająca do l", gwarancja i oznaczenie. | Fi.2B6 Mi.2 |
| 100 PLN | |
27748 |
1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Miszczak. | Fi.3 Mi.3 |
| 90 PLN | |
27749 |
1918 JABŁONNA, znaczek unieważniony niemym kasownikiem prowizorycznym z Jabłonnej. | Fi.3 Mi.3 |
| 160 PLN | |
27750 |
1918 GRODZIEC, znaczek unieważniony stemplem prowizorycznym z Grodźca. | Fi.3 Mi.3 |
| 140 PLN | |
27751 |
1918 seria pomnikowa, parka z silnie w poziomie przesuniętym nadrukiem. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
27752 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem w poziomie w lewo, gwarancja Walisch. | Fi.3 Mi.3 |
| 50 PLN | |
27753 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja Schmutz. | Fi.3 Mi.3 |
| 80 PLN | |
27754 |
1918 seria pomnikowa - Dobrzyn / Dr., znaczek za 10 f./6 gr. ostemplowany rzadkim kasownikiem prowizorycznym w Dobrzyniu nad Drwęcą, gwarancja i opis. | Fi.3 |
| 120 PLN | |
27755 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. ze znacznym przesunięciem nadruku w pionie, napis "Poczta Polska" znajduje się na górze, zamiast na dole znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.3 B |
| 400 PLN | |
27756 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen./6 gr. ze znacznym przesunięciem nadruku w pionie, napis "10 FEN. 10" znajduje się na dole, zamiast na górze znaczka, gwarancja Krawczyk. | Fi.3 B |
| 250 PLN | |
27757 |
1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz sprzedażny z błędami: B1 "Poezta", B2, B3, B4, B6, B7, B8. | Fi.3 B1-4, B6-8 Mi.3 |
| 550 PLN | |
27758 |
1918 KROŚNIEWICE, wycinek z kartki pocztowej ze znaczkami unieważnionymi stemplem prowizorycznym z Krośniewic, fotoatest Berbeka. | Fi.3, 86B |
| 420 PLN | |
27759 |
1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem z poz. 18 z błędem występującym w niewielkiej części nakładu w postaci "spacji przed lewą cyfrą 10", nie katalogowane, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.3B Mi.3 |
| 150 PLN | |
27760 |
| 40 PLN | |
27761 |
| 70 PLN | |
27762 |
| 30 PLN | |
27763 |
1918 seria pomnikowa, trzy znaczki z błędem "kropka w k w Polska" z różnych faz narastania tego błędu aż do całkowitego rozbicia litery k, gwarancja i oznaczenie. | Fi.3B3 Mi.3 |
| 120 PLN | |
27764 |
1918 seria pomnikowa, prawy znaczek z błędem "plamka przylegająca do l u dołu", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3B8 Mi.3 |
| 40 PLN | |
27765 |
1918 seria pomnikowa, narożny czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 280 PLN | |
27766 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, górne dwa znaczki podlepka, gwarancja Mikulski. | Fi.3No Mi.3K |
| 200 PLN | |
27767 |
1918 seria pomnikowa, czworoblok z nadrukiem odwróconym dwa znaczki podlepka, gwarancja Schmutz. | Fi.3No Mi.3K |
| 160 PLN | |
27768 |
| 240 PLN | |
27769 |
1918 seria pomnikowa, stemplowany arkusz znaczka za 25 fen., błędy i usterki: poz. 7 "kropkja między c i z", poz. 12 B1 "Poezta", poz. 17 B2 "wyszczerbione N", poz. 20 B3 "kropka w k", poz. 22 B3 "ścięte u dołu z w Poczta i kropka w k w Polska", poz. 24 B10 "kropka w lewej cyfrze 5", poz. 26 B4 "wyszczerbione P w Poczta", poz. 29 "lewe 5 przerwane u dołu", poz. 30 "lewe 2 przerwane u góry", poz. 33 B9 "uszkodzone ols", poz. 37 "brak F w FEN", poz. 45 "podłużna kropka po FEN", poz. 54 "lewa 5 przerwane u dołu", bardzo dobry stan zachowania, znakomite jako materiał badawczy i porównawczy. | Fi.4 Mi.4 |
| 800 PLN | |
27770 |
1918 LIPNO, znaczek stemplowany rosyjskojęzycznym kasownikiem z Lipna. | Fi.4 Mi.4 |
| 320 PLN | |
27771 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z rzadkim błędem na poz.33 "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i opis. | Fi.4 B9 |
| 120 PLN | |
27772 |
1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z rzadkim błędem na poz.37 "uszkodzone F", gwarancja i opis błędu Schmutz. | Fi.4 B17 |
| 120 PLN | |