Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29818 |
1941 kartka z Łucka (dzisiaj Ukraina) 20.3.41 do Sandomierza, stempel cenzury niemieckiej. | |
| 150 PLN | |
29819 |
1941 kartka z Równego Wołyńskiego wysłana 14.3.41 do Rzeszowa, stempel niemieckiej cenzury, bardzo ładny stan zachowania. | |
| 150 PLN | |
29820 |
1942 Obszary anektowane przez Niemcy, tzw. Wartheland (Kraj Warty), widokówka wysłana 29.10 z Poznania do miejscowości Sompolno (Deutscheneck), znaczek skasowany wirnikiem propagandowym; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.AnN22 Mi.785 |
| 20 PLN | |
29821 |
1942 Obszary anektowane przez Niemcy, papiery handlowe wysłane 30.10 z Gostynia (Gostingen) do Gdańska; gdański stempel wpływu z 2.11; koperta firmowa "Union-Zeiss-Werke G.m.b.H. Gostingen (Warthenland)"; walor w dobrym stanie zachowania (niewielkie miejscowe przebarwienia). | Fi.AnN23 |
| 40 PLN | |
29822 |
1942 Obszary anektowane przez Niemcy, tzw. Wartheland (Kraj Warty), karta pocztowa wysłana 14.9 z miejscowości Gąbin koło Gostynina (Gombin über Gasten) do Sompolna (Deutscheneck); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.AnNCp9 Mi.P299I |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
29823 |
1942 Okupacja niemiecka terenów polskich anektowanych przez ZSRR 1941-1944, tereny pod zarządem Komisariatu Rzeszy "Ukraine", list urzędowy wysłany 22.5 za pośrednictwem Deutsche Dienstpost Ukraine z Białej Cerkwi (Belaja Zerkow) do Gdańska; dodatkowo stempelek nadawcy i okrągła pieczęć urzędowa z godłem; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania. | Fi.OkN28 |
| 120 PLN | |
29824 |
1942 Okupacja niemiecka terenów polskich anektowanych przez ZSRR, tereny pod zarządem Komisariatu Rzeszy "Ukraine" - ilustrowana karta pocztowa (Kriegsmarine) wydania przedrukowego na papierze żółtym, ostemplowana okolicznościowo 11.I w Równem Wołyńskim; bardzo dobry stan zachowania. | Mi.P4b/03 |
| 60 PLN | |
29825 |
1942 kartka polecona od Polaka z Fryburga w Szwajcarii do Poznania, stemple niemieckiej cenzury wojskowej. | |
| 90 PLN | |
29826 |
1943 Okupacja niemiecka terenów polskich anektowanych przez ZSRR 1941-1944, tereny pod zarządem Komisariatu Rzeszy "Ostland", znaczki wydania przedrukowego, czyste bez podlepki. | Fi.OkN1-20 |
| 100 PLN | |
29827 |
1943 Okupacja niemiecka terenów polskich anektowanych przez ZSRR 1941-1944, tereny pod zarządem Komisariatu Rzeszy "Ostland", karta pocztowa III Rzeszy za 6 Pf. z nadrukiem OSTLAND, czysta. | Fi.OkNCp2 Mi.P2 |
| 50 PLN | |
29828 |
1943 Obszary anektowane przez Niemcy, seria znaczków z okazji 54 urodzin Hitlera, skasowana 9.6 na kopercie w Sosnowcu (Sosnowitz), dobry stan zachowania. | Mi.844-49 |
| 40 PLN | |
29829 |
1943 Ziemie Zachodnie, seria znaczków z okazji Dnia Lądowych Sił Zbrojnych ostemplowana okolicznościowo 6.6.44 (dzień inwazji alianckiej w Normandii!) w Trzebnicy (Trebnitz), doskonały stan zachowania. | Mi.873-85 |
| 50 PLN | |
29830 |
1944 list urzędowy z Hohensalza - Inowrocławia. | |
| 40 PLN | |
29831 |
1945 kartka od Polaka z Olszanki okręg Saratowski (Rosja) 27.8.45 do rodziny w Rudnikach na Litwie w gminie Soleczniki, okręg wileński, prawdopodobnie od jeńca obozy pracy przymusowej, stempel radzieckiej cenzury wojskowej. | |
| 250 PLN | |