Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
24387 |
1985 koperta podziemnej poczty Solidarności. | |
| 35 PLN | |
24388 |
1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
24389 |
| 25 PLN | |
24390 |
| 25 PLN | |
24391 |
| 30 PLN | |
24392 |
1985 wydawnictwo poczty podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN | |
24393 |
| 15 PLN | |
24394 |
| 15 PLN | |
24395 |
| 15 PLN | |
24396 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
24397 |
| 30 PLN | |
24398 |
| 30 PLN | |
24399 |
| 30 PLN | |
24400 |
| 20 PLN | |
24401 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
24402 |
| 30 PLN | |
24403 |
| 56 PLN SPRZEDANY | |
24404 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności Walczącej. | |
| 25 PLN | |
24405 |
| 30 PLN | |
24406 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
24407 |
| 30 PLN | |
24408 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
24409 |
| 25 PLN | |
24410 |
| 90 PLN | |
24411 |
1985 wydawnictwo podziemnej poczty Solidarności z Krakowa. | |
| 35 PLN | |
24412 |
1985 wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności. | |
| 20 PLN | |
24413 |
| 25 PLN | |
24414 |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
24415 |
1985 Polska - Afganistan, wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
24416 |
| 15 PLN | |
24417 |
| 15 PLN | |
24418 |
1986 TS/S "Stefan Batory" - widokówka pisana z Las Palmas do Warszawy, nadana 24.I w agencji pokładowej. | Fi.2862 Mi.3010 |
| 40 PLN | |
24419 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.127-8(84-5), bl.86, bl.130(87); Fi.58.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
24420 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.74,20). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 60 PLN | |
24421 |
| 40 PLN | |
24422 |
| 20 PLN | |
24423 |
1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.131 (87) Mi.Bl.101 |
| 150 PLN | |
24424 |
1986 SOLIDARNOŚĆ - POCZTA BYTOM'86 - rocznica odzyskania niepodległości, pamiątkowy znaczek przedstawiający m.in. marszałka Józefa Piłsudskiego. | |
| 20 PLN | |
24425 |
1986 Poczta Solidarności - komplet 4 efektownych kart z podobiznami i życiorysami dowódców Armii Krajowej: Michała Tokarzewskiego - Karaszewicza "Doktora", Stefana Roweckiego "Grota", Tadeusza Komorowskiego "Bora", Leopolda Okulickiego "Niedźwiadka"; dodatkowo biało-czerwona banderola. | |
| 100 PLN | |
24426 |
1986-2000 poczet królów i książąt polskich, zestaw wszystkich wydanych znaczków i całostek, w tym znaczki marginesowe z numerami arkusza i nazwą serii na marginesie, znaczki katalogowane z pustopolami, koperty FDC, dwa makulaturowe znaczki i dwie kopert, na ilustracji wszystkie koperty i część znaczków. | |
| 200 PLN | |