Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
16549 |
1926 część nadawcza całostki z sygnaturą 486. | Fi.Cp44A |
| 20 PLN | |
16550 |
1926 Kolumna Zygmunta - karta podwójna 10+10 gr, sygnatura tylko na karcie z opłaconą odpowiedzią (P.Z.G.No 753/2-500000-25.); 1927 Kolumna Zygmunta - karta podwójna 10+10 gr, długość napisu KARTKA POCZTOWA 58,5 mm, bez sygnatury nakładu; bardzo dobry stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp44I, 47 |
| 400 PLN | |
16551 |
| 15 PLN | |
16552 |
1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia. | Fi.Cp45I |
| 50 PLN | |
16553 |
1926 całostka z Mysłowic do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
16554 |
1926 kartka wysłana z Lędzin | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
16555 |
1926 Kolumna Zygmunta - 20 gr, brak kropki po 26 w sygnaturze nakładu; karta wysłana 23.VII.1934 z Iłży do Rembertowa. | Fi.Cp45I B1 |
| 40 PLN | |
16556 |
| 10 PLN | |
16557 |
| 15 PLN | |
16558 |
1928 kartka z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
16559 |
1928 kartka z sygnaturą VIII.1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
16560 |
1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
16561 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta bez hasła propagandowego, sygnatura M.P.i T.(II-1926)50.000.000., walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp48 |
| 80 PLN | |
16562 |
| 150 PLN | |
16563 |
| 10 PLN | |
16564 |
| 10 PLN | |
16565 |
1931 kartka ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, całostka z ilustracją nr 28 - CZARNOCHORA z nakładu XI-1931, liniatura druk rotograwiura, plamki widoczne na ilustracji. | Fi.Cp50II |
| 80 PLN | |
16566 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - Jezioro Góreckie pod Poznaniem, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka (38 mm); dofrankowana i wysłana 28.X.33 z Nowego Sącza do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny narożnik odgięty). | Fi.Cp50IIb |
| 50 PLN | |
16567 |
| 120 PLN | |
16568 |
| 120 PLN | |
16569 |
| 50 PLN | |
16570 |
| 50 PLN | |
16571 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (40 mm), dofrankowana i wysłana 4.V.1932 z miejscowości Rypin do miejscowości Przybysławice; dobry stan zachowania (prawy dolny narożnik odgięty). | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
16572 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Hala Gąsienicowa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa (41 mm), dofrankowana i wysłana 21.V.1932 z miejscowości Skała pod Ojcowem do miejscowości Przybysławice; dobry stan zachowania (na dole delikatne zagięcia). | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
16573 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 15 PLN | |
16574 |
1931 całostka z sygnaturą XI-1931druk rotograwiurą, ilustracja nr 30. | Fi.Cp50IIc |
| 90 PLN | |
16575 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 15 PLN | |
16576 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 15 PLN | |
16577 |
| 15 PLN | |
16578 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 15 PLN | |
16579 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 15 PLN | |
16580 |
1931 całostka z ilustracją nr 16 Gdynia Widok z Kamiennej Góry z obiegu pocztowego Nowy Bytom. | Fi.Cp50IIc |
| 80 PLN | |
16581 |
| 35 PLN | |
16582 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr.25 - Gniezno, I nakład, sygnatura VIII-1931; dobry stan zachowania. | Fi.Cp50Ia |
| 160 PLN | |
16583 |
| 2 000 PLN | |
16584 |
1931 Henryk Sienkiewicz, WZÓR - dla celów okazowych i reklamowych część kart pierwszego nakładu oznaczono na znaku opłaty stemplem WZÓR w barwie karminowoczerwonej, karta z ilustracją nr 27 - Hel Port; bardzo rzadki walor w dobrym stanie zachowania; gwarancja Schmutz dodatkowo karta wydania definitywnego z tą sama ilustracją, I nakład, sygnatura VIII-1931; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp50Ia WZÓR, 50Ia |
| 1 800 PLN | |
16585 |
| 10 PLN | |
16586 |
| 30 PLN | |
16587 |
| 30 PLN | |
16588 |
| 50 PLN | |