Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
5652 |
1952 mieszana frankatura na liście poleconym z Gdańska 8.1.52 do Holandii. | Fi.552, 558, 566 Mi.692, 696, 701&nbs; |
| 15 PLN SPRZEDANY | |
5653 |
1952 rocznik kopert FDC. | Fi.583-652 Mi.721-90 |
| 950 PLN | |
5654 |
1952 rocznik znaczków czystych w tym dodatkowo odmiana 631I NIEDZIGA (Fi.566,50.-). | Fi.583-652 Mi.721-90 |
| 380 PLN | |
5655 |
1952 5. rocznica śmierci gen. Karola Świerczewskiego, serie z odmianami papieru. | Fi.588-9 Mi.726-7 |
| 50 PLN | |
5656 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, seria cięta z górnymi marginesami, czysta (Fi.80.-). | Fi.590-93A Mi.728-31B |
| 70 PLN | |
5657 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, seria cięta, kasowana - z koperty FDC (Fi.75.-). | Fi.590-93A Mi.728-31B |
| 60 PLN | |
5658 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, nieząbkowana seria czysta w czworoblokach z marginesami, 90 gr blok legitymacyjny z oznaczeniem walca (1 walec, 2 nakład, 1 moletowanie), bardzo dobry stan zachowania (Fi.+350.-). | Fi.590-93A Mi.728-31B |
| 300 PLN | |
5659 |
1952 FDC - "Wydanie na przesyłki lotnicze", nieząbkowane (Mi.80 euro). | Fi.591-93A Mi.728-31B |
| 120 PLN | |
5660 |
1952 wydanie na przesyłki lotnicze, narożny znaczek z pustopolem. | Fi.591B Mi.729A |
| 300 PLN | |
5661 |
1952 60 rocznica urodzin Bieruta, 90 gr - frankatura pojedyncza, list lotniczy wysłany 17.6 z Krakowa do Chicago; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.595 Mi.733 |
| 40 PLN | |
5662 |
1952 Wyścig Pokoju, komplet 4 kopert z kasownikami wszystkich etapów na terenie Polski: Warszawa, Łódź, Katowice i Wrocław (Myślicki 52 005-8); temat - KOLARSTWO. | Fi.597 Mi.735 |
| 40 PLN | |
5663 |
1952 V Kolarski Wyścig Pokoju, 40 gr - frankatura mieszana, miejscowy list polecony przesłany 24.6 w Ostrowi Mazowieckiej. | Fi.597, 535 Mi.735, 673 |
| 30 PLN | |
5664 |
1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, czworoblok znaczka za 1.15 zł., lewy dolny z błędem na niekatalogowanym polu "podwójna cyfra 1 w 110", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.602 B1 Mi.740 DP |
| 40 PLN | |
5665 |
1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek za 1.15 zł., z błędem "podwójna cyfra 1 w 110", gwarancja. | Fi.602 B1 Mi.740 DP |
| 25 PLN | |
5666 |
1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, parka znaczków za 1.15 zł., lewy z błędem "podwójna cyfra 1 w 110", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.602 B1+602 Mi.740DP |
| 30 PLN | |
5667 |
1952 110 rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek za 1.15 zł, z błędem "podwójna cyfra 1 w 110" na kopercie FDC. | Fi.602 B1, 601 Mi.740DP, 739 |
| 50 PLN | |
5668 |
1952 Maria Konopnicka, znaczek z błędem "podwójna 1 w 110". | Fi.602B1 Mi.740DP |
| 15 PLN | |
5669 |
1952 110. rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek z błędem "podwójna cyfra 1 w napisie 110". | Fi.602B1 Mi.740DP |
| 15 PLN | |
5670 |
1952 110. rocznica urodzin Marii Konopnickiej, znaczek z błędem "podwójna cyfra 1 w napisie 110". | Fi.602s Mi.740 |
| 15 PLN | |
5671 |
1952 budownictwo, parka drukowana na połączeniu taśm papieru, tzw. "taśma", ceniony i poszukiwany błąd druku. | Fi.605s Mi.746 |
| 500 PLN | |
5672 |
1952 100. rocznica śmierci Mikołaja Gogola, odmiany papieru. | Fi.609 Mi.743 |
| 30 PLN | |
5673 |
1952 cementownia w Wierzbicy, serie z odmianami papieru. | Fi.610-1 Mi.748-9 |
| 60 PLN | |
5674 |
1952 Dzień Stoczniowca, znaczek z błędem "plama na czapce". | Fi.618B1 Mi.756 |
| 22 PLN SPRZEDANY | |
5675 |
1952 VII Zlot Młodych Przodowników Pracy w warszawie, serie z odmianami papieru. | Fi.619-21 Mi.757-9 |
| 35 PLN | |
5676 |
1952 Zlot Młodych Przodowników Pracy w Warszawie; seria skasowana okolicznościowo 20.7, dobry stan zachowania, znaczek za 45+15 gr lekko utleniony. | Fi.619-21 Mi.757-59 |
| 20 PLN | |
5677 |
1952 Zlot Młodych Przodowników Pracy w Warszawie, 45+15gr czworoblok znaczków z pustopolami z lewej strony, czyste. | Fi.620 Mi.758 |
| 80 PLN | |