Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
32286 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Mysłowic, stempel cenzury wojskowej nr 2058. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
32287 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 860. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
32288 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1736. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
32289 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Torunia. | Fi.Cp91I |
| 120 PLN | |
32290 |
1945 kartka z Kalisza do Rembertowa, hasło propagandowe nr 3. | Fi.Cp92 |
| 60 PLN | |
32291 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Krakowa, stempel cenzury wojskowej nr 1703. | Fi.Cp92 |
| 90 PLN | |
32292 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Piłki. | Fi.Cp92 |
| 72 PLN SPRZEDANY | |
32293 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 6 z obiegu pocztowego z Radomia, stempel cenzury wojskowej nr 1740. | Fi.Cp92 |
| 100 PLN | |
32294 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
32295 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Kalisza. | Fi.Cp92 |
| 70 PLN | |
32296 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Złaków Kościelnych, stempel cenzury wojskowej nr 2175, urwany narożnik kartki. | Fi.Cp92 |
| 60 PLN | |
32297 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Włoszczowej, stempel cenzury wojskowej nr 1788. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
32298 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a z obiegu pocztowego z Żychlina, stempel cenzury wojskowej nr 1114. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
32299 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1088. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
32300 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 1a, całostka uszkodzona. | Fi.Cp92II |
| 10 PLN | |
32301 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Olsztyna, stempel cenzury wojskowej nr 1504. | Fi.Cp92II |
| 80 PLN | |
32302 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Opoczna. | Fi.Cp92II |
| 63 PLN SPRZEDANY | |
32303 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Łodzi. | Fi.Cp92II |
| 70 PLN | |
32304 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego z Piotrkowa Trybunalskiego, stempel cenzury wojskowej nr 1103. | Fi.Cp92II |
| 90 PLN | |
32305 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 3 z obiegu pocztowego z Łodzi, dziurki po archiwizacji. | Fi.Cp92II |
| 60 PLN | |
32306 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1027. | Fi.Cp92II |
| 70 PLN | |
32307 |
| 350 PLN | |
32308 |
1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Warszawy, kartka złamana w pionie. | Fi.Cp93s |
| 30 PLN | |
32309 |
1945 kartka na kartonie seledynowym z obiegu pocztowego z Rzeszowa, dziury po archiwizacji. | Fi.Cp93s |
| 20 PLN | |
32310 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Radomia. | Fi.Cp93u |
| 35 PLN | |
32311 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Warszawy, od 1.09.45. taryfa wynosiła 1zł, karta wydana 12.07.45, tylko 48 dni używana bez dodatkowego znaczka za 50 gr. | Fi.Cp93x |
| 50 PLN | |
32312 |
1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Otwocka. | Fi.Cp93x |
| 30 PLN | |
32313 |
| 30 PLN | |
32314 |
1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 20 PLN | |
32315 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 2 (33 mm) w układzie poziomym. | Fi.Cp94A t.1 |
| 40 PLN | |
32316 |
| 40 PLN | |
32317 |
1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95A |
| 25 PLN | |
32318 |
| 20 PLN | |
32319 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta z prywatną ilustracją Święto Sportu Śląskiego, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk nonparelem, skasowana 18.VI w Katowicach stemplem okolicznościowym "ŚWIĘTO SPORTU ŚLĄSKIEGO CZERWIEC 1946 SPORT TO ZDROWIE" (Myślicki 46 044); rzadki walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp95AI |
| 200 PLN | |
32320 |
| 30 PLN | |
32321 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem. | Fi.Cp95AIz |
| 60 PLN | |
32322 |
| 30 PLN | |
32323 |
1946 całostka z sygnaturą IX.46. | Fi.Cp96IA |
| 25 PLN | |
32324 |
1946 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowo-szarym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, dobry stan zachowania (delikatne nadgięcia - nie złamania). | Fi.Cp96IA |
| 40 PLN | |
32325 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowo-szarym gładkim, z napisem "Ob.", hasło propagandowe 12 - "Ziemie Odzyskane za Odrą ...", dobry stan zachowania. | Fi.Cp96IIa |
| 50 PLN | |