Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
27578 |
1921 kartka z Gliwic do Niemiec. | Fi.22, 23, 24, Cp4 |
| 40 PLN | |
27579 |
1921 Górny Śląsk, seria na wycinkach, gwarancja Schmutz. | Fi.30-40 |
| 1 200 PLN | |
27580 |
1921 Górny Śląsk, wydanie okolicznościowe z okazji plebiscytu, seria kasowanych znaczków w bardzo ładnym stanie (Fi.1100.-), gwarancja Schmutz. | Fi.30-40 |
| 1 000 PLN | |
27581 |
1921 Górny Śląsk, wydanie przedrukowe, seria kasowana. | Fi.41-43 |
| 60 PLN | |
27582 |
1921 kartka z Leobschutz (Głubczyce) 20.3.21 do Niemiec. | Fi.Cp3, 15, 17 |
| 60 PLN | |
27583 |
1921 Olsztyn, banknot 10 fenigów, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 50 PLN | |
27584 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym, gwarancja Krawczyk. | |
| 180 PLN | |
27585 |
1921 znaczki tak zwanej zielonej poczty o charakterze prywatnym, znaczki cięte i ząbkowane. | |
| 450 PLN | |
27586 |
1922 kartka firmowa ze Strzelc - Gross Stehlitz, dziura po dziurkaczu. | Fi.18 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
27587 |
1922 wydanie przedrukowe, seria. | Fi.41-3 |
| 25 PLN | |
27588 |
1922 kartka z Laurahütte (Siemianowic) 2.3.22 do Niemiec. | Fi. Cp3, 16, 17 |
| 60 PLN | |