Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
576 |
1918 Parka pionowa,narożna znaczków IV wydania za 20h.Jeden znaczek bez dolnej perforacji,ładnie odbity kasownik,pełna oryginalna guma,gwarancja Rachmanow. | Fi.14B |
| 200 PLN | |
577 |
1918 "Poczta Polska" lokalny przedruk okupacyjnej karty pocztowej. Ładny kasownik prowizoryczny. Miejscowy obieg w Łodzi. "Esperantista Filatelojo" sygnatura firmowa znana z lat 20-tych ubiegłego wieku. | |
| 150 PLN | |
578 |
1918 Włocławek, znaczek za 15 fen. drugiego wydania, gwarancja Gryżewski, Krawczyk. | Fi.19 |
| 70 PLN | |