Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
895 |
1943 list nadany z polskiej poczty polowej 121 9.XI.43 do Nairobi, stemple cenzury. | |
| 150 PLN SPRZEDANY | |
896 |
1944 karnet pamištkowy Stowarzyszenia Filatelistów Polskich w Wielkiej Bryutanii. | |
| 50 PLN | |
897 |
1944 Powstanie Warszawskie, nadruk Poczty Polowej na przedwojennej całostce na odpowied, całostka zagięta w połowie, gwarancja. | Fi.Cp 6 |
| 750 PLN | |
898 |
1944 tajna poczta, znaczki przeznaczone na cele konspiracyjne. | Fi.1-9 |
| 600 PLN SPRZEDANY | |
899 |
1944 tajna poczta, znaczek bez perforacji - cięty na wycinku z prasy podziemnej. | Fi.10 |
| 400 PLN | |
900 |
1944 tajna poczta, znaczek za 25 gr. - druk po stronie gumowanej, sygn. MIR. | Fi.20a |
| 30 PLN SPRZEDANY | |
901 |
1944 tajna poczta, znaczek z usterką "plama przy głowie orła". | Fi.20a |
| 50 PLN | |
902 |
1945 list nadany z polskiej poczty polowej 128 19.X.1945. | |
| 140 PLN | |
903 |
1946 seria na pięknej patriotycznej kopercie, skasowana 16.I datownikiem poczty polowej 139 (II Korpus). Efektownie wyglądająca całość. | Fi.1-4 |
| 110 PLN SPRZEDANY | |
904 |
1946 seria bez perforacji - cięta z bloku poczty polowej II Korpusu gen. Andersa. | Fi.1a-4a |
| 120 PLN SPRZEDANY | |
905 |
1946 II Korpus, poczta polowa 136, 9.V, I rocznica zakończenia II wojny światowej, ładna patriotyczna koperta. | Fi.2, 4 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |