Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
10650 |
1939 "BUDUJMY SZKOŁY POLSKIE ZA GRANICĄ" Warszawa 2 (z wyróżnikiem "h"), okolicznościowy wirnik odciśnięty na karcie przesłanej 19.1; , dobry stan zachowania (Myślicki 37 105). | Fi.Cp81 |
| 50 PLN | |
10651 |
1939 25. rocznica wymarszu legionów, blok wysłany filatelistyczną przesyłką z Krakowa do Przemyśla. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
10652 |
1939 25. rocznica wymarszu Legionów, blok. | Fi.bl.8 Mi.Bl.8 |
| 120 PLN | |
10653 |
1939 kasownik okolicznościowy Pierwszej Wystawy Zbiorów Gdyńskiego Towarzystwa Filatelistów z Gdyni. | |
| 25 PLN | |
10654 |
1939 kartka z Białegostoku 20.10.39 do Grodna, radziecki znaczek stemplowany polskim kasownikiem po zajęciu ziem wschodnich przez Armię Czerwoną. | |
| 150 PLN | |
10753 |
1926 Wileńszczyzna - widokówka wysłana 12.III z Krakowa do Wilna, kasownik odbiorczy z 14.3 - datownik Litwy Środkowej Wilno 1 z wyróżnikiem "c"; dobry stan zachowania. | Fi.209II Mi.237II |
| 50 PLN | |
15848 |
1939 Międzynarodowe Zawody Narciarskie FIS w Zakopanem, autografy sześciu członków niemieckiej ekipy: | Fi.330-33 Mi.351-54 |
| 800 PLN | |