Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
9070 |
1918 Tarnów, znaczek pospieszny za 2 h. z rzadkim na tej wartości lokalnym nadrukiem typu II POCZTA POLSKA / Orzeł, czysty bez gumy w bardzo ładnym stanie, gwarancja Krawczyk. | Mi.219 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
9071 |
1918 Tarnów, znaczek pospieszny za 2 h. z niekatalogowanym na tym wzorze znaczka lokalnym nadrukiem typu II, na wycinku, fantastyczna jakość nadruku, świetny jako wzorcowy egzemplarz, gwarancja Krawczyk. | Mi.219 |
| 200 PLN | |
9072 |
1918 Przemyśl, znaczek austriacki opłaty za 10 hal. z lokalnym nadrukiem "POCZTA / Orzeł / POLSKA", ładny stan, sygnowany SK i E, gwarancja Perzyński. | Mi.221 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
9073 |
1918 Rozwadów, parka znaczków austriackich za 20 hal. z lokalnym nadrukiem typu II "POCZTA POLSKA / Orzeł" w położeniu tete-beche (odwróconym i normalnym), poza widocznymi na skanie pionowymi zgięciami gumy zachowany w ładnym stanie, gwarancja Krawczyk. | Mi.222a No |
| 375 PLN | |
9074 |
1918 Tarnów, parka austriackich znaczków opłaty za 30 hal. z mocno przesuniętym w poziomie lokalnym nadrukiem "Rzp. Polska" typu III, dodatkowo "abklatsch" na odwrocie, piękny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Mi.224 |
| 300 PLN | |
9075 |
1918 Tarnów, austriackie znaczki dopłaty z lokalnym nadrukiem typu II w kolorze czarnym, kasowane na wycinkach, gwarancja Bojanowicz. | Mi.P47, 49, 52 |
| 240 PLN | |
9076 |
1918 Przemyśl, znaczek austriacki dopłaty za 20 hal. z lokalnym nadrukiem "POCZTA / Orzeł / POLSKA", ładny stan, sygnowany SK, gwarancja Perzyński. | Mi.P50 |
| 60 PLN SPRZEDANY | |
9077 |
1918 Włocławek, III wydanie - seria znaczków okupacji niemieckiej "Gen.-Gouv. Warschau" z przedrukiem lokalnym "Na Skarb Narodowy", ostemplowana na kopercie kasownikiem prowizorycznym. | |
| 500 PLN | |
9078 |
1918 Kalisz, znaczki V wydania. | |
| 60 PLN | |
9079 |
1918 Pułtusk, znaczki wydania prowizorycznego z nadrukami w kolorze czarnym. | |
| 150 PLN | |
9080 |
1918 Brzeziny, całostka z nadrukiem lokalny i grzecznościowo stemplowanymi znaczkami z nadrukami lokalnymi z Brzezin. | |
| 120 PLN | |
9081 |
1918 Włocławek, znaczek III wydania stemplowany kasownikiem prowizorycznym. | |
| 60 PLN | |
9082 |
1918 Sieradz, kartka o charakterze filatelistycznym z znaczkami z lokalnym nadrukiem Sieradza. | |
| 90 PLN | |
9083 |
1918 Jędrzejów, seria znaczków z lokalnym nadrukiem. | |
| 100 PLN | |
9084 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
9085 |
1918 Tarnów, zestaw znaczków stemplowanych z nadrukiem lokalnym. | |
| 160 PLN | |
9086 |
1918 Kalisz, znaczek z nadrukiem lokalnym II wydania, gwarancja Falkowski. | |
| 40 PLN | |
9087 |
| 40 PLN | |
9088 |
1918 Kalisz, znaczek z nadrukiem lokalnym V wydania, gwarancja Falkowski. | |
| 40 PLN | |
9089 |
| 40 PLN | |
9090 |
| 40 PLN | |
9091 |
| 40 PLN | |
9092 |
1918 Kalisz, list polecony z Kalisza 19.12.18 do Warszawy opłacony znaczkami IV wydania lokalnego w Kaliszu, opłata powyżej taryfy pocztowej, na odwrocie stempel odbiorczy Warszawy 20.12.18 i dodatkowo dowód nadania listu. | |
| 2 000 PLN | |
9093 |
1919 Skałat, znaczek z nadrukiem lokalnym o nakładzie 2.002 sztuki, gwarancja Schmutz. | Fi.1 |
| 100 PLN SPRZEDANY | |
9094 |
1919 Skałat, znaczki za 3, 5, 10 (nakład 402 szt.), 15 i 20 hal. z lokalnym nadrukiem "POCZTA POLSKA / orzeł / SKAŁAT" na kopercie zaadresowanej do Lwowa, na odwrocie adnotacja o pochodzeniu Hroboni Skałat, wewnątrz gwarancja E.H.Hawrysiewicz Lwów i sygnatura. | Fi.1-5 |
| 2 000 PLN | |
9095 |
1919 Myślenice, kartka austriackiej poczty polowej z lokalnym nadrukiem unaradawiającym. | |
| 400 PLN | |