Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13581 |
1955 VI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Poznaniu, bloki, blok nr 15 z błędem "ścięte VI" - jeden z najbardziej znanych, ładnych i dużych błędów PRL-u. | Fi.bl.14, bl.15B1 Mi.Bl.15, Bl.16 |
| 120 PLN | |
13582 |
1955 VI Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Poznaniu, bloki. Blok nr 15 B1 z błedem "ścięte VI". | Fi.bl.14, 15B1 Mi.Bl.17-8 |
| 120 PLN | |
13583 |
1955 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Poznaniu, blok z błędem "ścięte VI". | Fi.bl.15 B1 Mi.Bl.16 |
| 70 PLN | |
13584 |
1955 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, bloki. | Fi.bl.16-7 Mi.Bl.17-8 |
| 40 PLN | |
13585 |
1955 karnet Wystawy Filatelistycznej w Warszawie. | Fi.bl. 16-17 Mi.Bl. 17-18 |
| 35 PLN | |
13586 |
1956 "I MIĘDZYNARODOWE ZAWODY STRZELECKIE SZCZECIN" koperta ostemplowana okolicznościowo 23.6. | Fi.793B Mi.934A |
| 10 PLN | |
13587 |
1956 Światowe Mistrzostwa Świata Głuchych w Warszawie, seria w narożnych parkach, jedna z numerem walca. | Fi.810-1 Mi.954-5 |
| 55 PLN | |
13588 |
1956 Światowe Mistrzostwa Świata Głuchych w Warszawie, seria z kompletem odmian ząbkowań. | Fi.810-1 Mi.954-5 |
| 40 PLN | |
13589 |
1956 rocznik znaczków czystych (Fi.247,30). | Fi.810-50 Mi.954-94 |
| 160 PLN | |
13590 |
1956 rocznik kopert FDC (Fi.287.-). | Fi.810-50 Mi.954-94 |
| 180 PLN | |
13591 |
1956-1959 TOM III JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego arkusik i serię znaczków z przywieszkami "skrzydełka" (Ark.859, 859Pw), które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 1060 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.810-1003 Mi.954-1147 |
| 690 PLN | |
13592 |
1956 XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, seria z odmianami ząbkowań. | Fi.812-4 Mi.956-8 |
| 40 PLN | |
13593 |
1956 FDC - "XI Zimowe Akademickie Igrzyska Świata" (Fi.28.-). | Fi.812-14 Mi.956-58 |
| 20 PLN | |
13594 |
1956 Zimowe Akademickie Igrzyska Świata, znaczek z przesuniętym drukiem kolorów. | Fi.813 Mi.957 |
| 25 PLN | |
13595 |
1956 statki polskie, serie z odmianami papieru. | Fi.815-9 Mi.959-63 |
| 60 PLN | |
13596 |
1956 karnet - "STATKI POLSKIE". | Fi.815-19 Mi.959-63 |
| 25 PLN | |
13597 |
1956 karnet - "STATKI POLSKIE", dwie odmiany. | Fi.815-19 Mi.959-63 |
| 60 PLN | |
13598 |
1956 IX Wyścig Pokoju, komplet 4 kopert z kasownikami wszystkich etapów na terenie Polski: Warszawa, Łódź, Stalinogród!!! i Wrocław; temat - KOLARSTWO. | Fi.821 Mi.965 |
| 30 PLN | |
13599 |
1956 turystyka, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.822-5 Mi.966-9 |
| 60 PLN | |
13600 |
1956 FDC - Wydanie prowizoryczne. | Fi.826,827Ia,828I,82 Mi.970-73 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
13601 |
1956 wydanie prowizoryczne, serie z odmianami papieru i ząbkowań. | Fi.826-9 Mi.970-3 |
| 300 PLN | |
13602 |
1956 wydanie prowizoryczne, prawy górny znaczek z uszkodzoną literą w G w GR. | Fi.827 Mi.943 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
13603 |
1956 wydanie prowizoryczne, znaczek z przesuniętym nadrukiem przechodzącym na sąsiedni znaczek. | Fi.827 Mi.971 |
| 35 PLN SPRZEDANY | |
13604 |
1956 pomniki Warszawy, znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.830 Mi.974 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
13605 |
1956 pomniki Warszawy, seria z odmianami papieru. | Fi.830-2 Mi.974-6 |
| 20 PLN SPRZEDANY | |
13606 |
1956 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, serie z odmianami papieru. | Fi.833-4 Mi.977-8 |
| 10 PLN | |
13607 |
1956 Międzynarodowa Kampania Muzealna, serie z odmianami papieru. | Fi.837-9 Mi.990-2 |
| 60 PLN | |
13608 |
1956 karnet - "MIĘDZYNARODOWA KAMPANIA MUZEALNA". | Fi.837-39 Mi.990-92 |
| 15 PLN | |
13609 |
1956 FDC - "Międzynarodowa Kampania Muzealna" (3 koperty - Fi.25.-). | Fi.837-39 Mi.990-92 |
| 15 PLN | |
13610 |
| 15 PLN | |
13611 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, parka z przesuniętym drukiem środka. | Fi.843 Mi.984 |
| 25 PLN | |
13612 |
| 25 PLN | |
13613 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczki z jasnym i ciemnym drukiem barwy szarej. | Fi.843 Mi.984 |
| 25 PLN | |
13614 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr. zagięty w połowie. | Fi.843 ark. Mi.984 |
| 50 PLN | |
13615 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczki z przesuniętym drukiem stalorytu. | Fi.843, 846, 848 Mi.984, 967, 969 |
| 70 PLN | |
13616 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, serie z odmianami papierów. | Fi.843-9 Mi.984-9, 994 |
| 35 PLN | |
13617 |
| 30 PLN | |
13618 |
1956 FDC - "XVI Igrzyska Olimpijskie w Melbourne" - rozszerzony zestaw 6 ilustrowanych kopert. | Fi.843-49 Mi.984-89, 994 |
| 40 PLN | |
13619 |
1956 Igrzyska Olimpijskie - Melbourne - znaczek za 25 gr. z błędem "plamki wokół 1 i 4 kółka olimpijskiego". | Fi.845 B Mi.986 |
| 30 PLN | |
13620 |
1956 Igrzyska Olimpijskie w Melbourne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem środka (stalorytu) w prawą stronę, ręka poza ramką. | Fi.846 Mi.967 |
| 75 PLN | |