Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
13903 |
| 20 PLN | |
13904 |
1963 karnet - "RASY PSÓW". | Fi.1374-82 Mi.1226-34 |
| 40 PLN | |
13905 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok. | Fi.Bl.38 Mi.Bl.29 |
| 75 PLN | |
13906 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym z żółtawą matową gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 100 PLN | |
13907 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym z białą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 100 PLN | |
13908 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze szarobiałym z żółtawą błyszczącą gumą, UWAGA - są też różnice w ostrości rysunku i napisów. | Fi.bl.38 (27) Mi.Bl.29 |
| 100 PLN | |
13909 |
1963 mistrzostwa świata w szermierce - Gdańsk, bloczek z błędem na znaczku za 40 gr. "plama na zadzie konia", gwarancja Krawczyk. | Fi.bl.38 B (27) Mi.Bl.29 |
| 400 PLN | |
13910 |
1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.38 FDC Mi.Bl.29 |
| 80 PLN | |
13911 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na kopercie FDC. | Fi.Bl.38(27) Mi.Bl.29 |
| 120 PLN | |
13912 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem na kopercie FDC. | Fi.bl.40I (29) Mi.Bl.31I |
| 240 PLN | |
13913 |
| 180 PLN | |
13914 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-). | Fi.Bl.40I (29) Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
13915 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty bez perforacji na górnym marginesie (Fi.400.-). | Fi.Bl.40II (29) Mi.Bl.31II |
| 320 PLN | |
13916 |
1963 Zdobywanie kosmosu, blok na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), zwraca uwagę bardzo niski numer bloku - to egzemplarz z pierwszej setki, gwarancja i opis. | Fi.bl.40Ix (29) Mi.Bl.31I |
| 400 PLN | |
13917 |
| 300 PLN | |
13918 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim numerem. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 160 PLN | |
13919 |
1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.40I Mi.Bl.31I |
| 180 PLN | |
13920 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok z rzadszą odmianą nie przeperforowanym górnym marginesem. W idealnym stanie. | Fi.bl.40II Mi.Bl.31II |
| 350 PLN | |
13921 |
| 300 PLN | |
13922 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok bez perforacji na górnym marginesie na papierze prążkowanym pionowo od strony gumy. Rzadka kombinacja odmian. | Fi.bl.40IIx Mi.Bl.31II |
| 600 PLN | |
13923 |
1964 trzy karnety okolicznościowe w 20. rocznicę bitwy pancernej pod Studziankami. | Fi.1277 |
| 25 PLN | |
13924 |
1964 rocznik kopert FDC (bez Bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 50 PLN | |
13925 |
1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-). | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 240 PLN | |
13926 |
1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 600 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1309-1503 Mi.1457-1652 |
| 370 PLN | |
13927 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja. | Fi.1310 B1 Mi.1458 |
| 30 PLN | |
13928 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, parka pozioma z bloku, czysta. | Fi. 1314+131 (bl.41) Mi.1462B+1464B |
| 50 PLN | |
13929 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok najdroższego w serii znaczka za 6,50 zł. lewy górny z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł", gwarancja Krawczyk. | Fi.1316 B2 Mi.1464A |
| 60 PLN | |
13930 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, najdroższy w serii znaczek za 6,50 zł. z błędem "ścięta z lewej podstawa Z w Zł", gwarancja Krawczyk. | Fi.1316 B2 Mi.1464A |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
13931 |
1964 statki żaglowe, znaczek z silnie przesuniętą perforacją - częściowo sygnatura na górze znaczka. | Fi.1320MK Mi.1468 |
| 40 PLN | |
13932 |
1964 koty, seria w czworoblokach. | Fi.1327-36 Mi.1475-84 |
| 40 PLN | |
13933 |
1964 koty, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.20 "krótszy wąs kota", gwarancja i opis Walisch. | Fi.1328 B2 Mi.1476 |
| 40 PLN | |
13934 |
1964 koty, znaczek ze zdojonym ("podwójnym") drukiem barwy zielonej - podwójna ramka i najlepiej widoczne podwójne sygnatury, gwarancja Walocha. | Fi.1332Dp1 Mi.1480 |
| 600 PLN | |
13935 |
1964 koty, znaczek z usterką "plama na prawej ramce". | Fi.1333 Mi.1481 |
| 10 PLN | |
13936 |
1964 koty, znaczek z usterką "plama na cyfrze 0 w nominale". | Fi.1335 Mi.1483 |
| 10 PLN | |
13937 |
| 25 PLN | |
13938 |
| 30 PLN | |
13939 |
1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v. | Fi.1342-50 Mi.1490-8 |
| 50 PLN | |
13940 |
1964 ptaki wodne, makulaturowy znaczek z rozmytym drukiem, gwarancja Wiatrowski, kasowany z klejem (abonament). | Fi.1342MK Mi.1490 |
| 80 PLN | |
13941 |
1964 IV zjazd PZPR, czworoblok znaczków za 60 gr., lewy dolny z bardzo rzadkim błędem "przerwane D", gwarancja Falkowski. | Fi.1351+1351 B1 Mi.1499 |
| 400 PLN | |
13942 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365 B1, B2, B5 Mi.1513 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |