Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
7756 |
1972 Inauguracyjny lot samolotu "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Montreal. | |
| 10 PLN | |
7757 |
1972 Inauguracyjny lot samolotu "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Toronto; zestaw 3 kopert, stempelek kapitana odbity w różnych kolorach: fioletowym, czerwonym i ciemnoliliowym. | |
| 40 PLN | |
7758 |
1972 Inauguracyjny lot samolotu "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Boston. | |
| 10 PLN SPRZEDANY | |
7759 |
1973 nalepki poczty lotniczej. | |
| 35 PLN | |
7760 |
1974 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73" o sygnaturze (X.73) wysłana 29.5 z Warszawy do Hammonton w USA, jednowierszowy stempelek "NOT FOR RURAL CARRIER No I RAF". | Fi.Ck59 |
| 80 PLN | |
7761 |
1974 Tajwan (Taipei), list lotniczy z Taipei wysłany 9.IV do Niemiec. | Mi.1003 |
| 12 PLN | |
7762 |
1978 nalepki harcerskiej poczty lotniczej. | |
| 30 PLN | |
7763 |
1980 przelot polskiej ekipy na Igrzyska Olimpijskie "Moskwa 80", list lotniczy wysłany 13.VII; kasownik odbiorczy. | |
| 20 PLN | |
7764 |
1983 okolicznościowe listy lotnicze z Warszawy do Wiednia z okazji 300-lecia odsieczy wiedeńskiej. | |
| 35 PLN | |
7786 |
1964 Polska, igrzyska olimpijskie w Tokio, karta ze znaczkiem dodatkowej opłaty lotniczej, przesłana szybowcem "Bocian" z okazji otwarcia olimpiady, okolicznościowy datownik z miejscowości Tokio k.Wyrzyska!!! | |
| 20 PLN | |
7793 |
1972 Igrzyska Olimpijskie - przelot polskiej ekipy olimpijskiej na trasie Warszawa - Monachium, komplet 2 kopert przesłanych lotami: z 22.VIII (popularna) i z 25.VIII (rzadka); temat - OLIMPIADA. | |
| 50 PLN | |