Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
7320 |
1934 całostka wydania prowizorycznego z hasłem propagandowym J. | Fi.Cp59 |
| 70 PLN | |
7321 |
1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania (na odwrocie karty na odpowiedź, na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową; Fi.180.-). | Fi.Cp60 |
| 120 PLN | |
7322 |
1934 całostka wydania prowizorycznego z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp60 |
| 200 PLN | |
7323 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 15, słabszy stan zachowania (przebarwienia, w rzeczywistości znacznie mniej widoczne). | Fi.Cp61 |
| 100 PLN | |
7324 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 27, słabszy stan zachowania. | Fi.Cp62 |
| 120 PLN | |
7325 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 6. | Fi.Cp63 |
| 300 PLN | |
7326 |
1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z doklejonym znaczkiem. | Fi.Cp66 |
| 40 PLN | |
7327 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp68 |
| 25 PLN | |
7328 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków Wawel (krużganki), wysłana 7.VI.37 z urzędu Kraków 2 do Warszawy, znak opłaty skasowany wirnikiem propagandowym "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT, KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 zł" (wyróżnik "b"); bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 34 116). | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
7329 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry Dolina Strążyska, wysłana 28.XII.37 z Zakopanego do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
7330 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie Panna młoda w czepcu, wysłana 7.VI.37 z Dąbrowy Górniczej do Warszawy; dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 |
| 30 PLN | |
7331 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza"; na odwrocie punktowe przebarwienia. | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
7332 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 40 PLN SPRZEDANY | |
7333 |
1937 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z obiegu pocztowego z Lwowa 30.XII.37, sygnatura I-1937, hasło propagandowe O. | Fi.Cp74 |
| 80 PLN | |
7334 |
1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.100.-). | Fi.Cp74B |
| 50 PLN | |
7335 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań Ratusz. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
7336 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
7337 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp76 |
| 30 PLN | |
7338 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, wysłana 19.VII.38 z Kościerzyny do Warszawy; dobry stan zachowania (lewy górny róg nadgięty). | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
7339 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków (Kościół Panny Marji i Sukiennice), dofrankowana znaczkami o tym samym rysunku co znak opłaty i jako polecona wysłana 18.XI z Kielc do Warszawy, dwa rożne kasowniki odbiorcze; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp76, 296 |
| 80 PLN | |
7340 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania (minimalne punktowe przebarwienia). | Fi.Cp77 |
| 50 PLN | |
7341 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 12 - Wilno Kościół Św.Anny. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
7342 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN | |
7343 |
1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości". | Fi.Ck10 |
| 50 PLN SPRZEDANY | |
7344 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania. | Fi.Cp78II |
| 15 PLN | |
7345 |
1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie. | Fi.Cp78II |
| 10 PLN | |
7346 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN | |
7347 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
7348 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE. | Fi.Cp80 |
| 30 PLN | |
7349 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM. | Fi.Cp81 |
| 25 PLN | |
7350 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
7351 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp85 |
| 80 PLN | |
7352 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 49, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7353 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7354 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7355 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7356 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7357 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 44, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7358 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
7359 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60, stan bardzo dobry. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |