Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
---|---|---|---|---|---|
39109 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
39110 |
1949 wydanie prowizoryczne, na odwrocie stempelek własnościowy. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
39111 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
39112 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 3. | Fi.Cp117 |
| 40 PLN | |
39113 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
39114 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
39115 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
39116 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
39117 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 35 PLN | |
39118 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
39119 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
39120 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
39121 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 15 PLN | |
39122 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 20 PLN | |
39123 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czarnym nadrukiem typu 7, wysłana z Gdyni. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
39124 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 104 z nadrukiem typu 10 wysłana 22.11 z Poznania do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp120 |
| 50 PLN | |
39125 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 15, z obiegu; idealny stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 50 PLN | |
39126 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 z nadrukiem typu 12, z obiegu. | Fi.Cp122 |
| 30 PLN | |
39127 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12. | Fi.Cp122 |
| 50 PLN | |
39128 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
39129 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10. | Fi.Cp122 |
| 100 PLN | |
39130 |
1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50. | Fi.Cp124 |
| 20 PLN | |
39131 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
39132 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN | |
39133 |
1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b. | Fi.Cp125 |
| 10 PLN | |
39134 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych). | Fi.Cp125-30 |
| 150 PLN | |
39135 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
39136 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN | |
39137 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
39138 |
1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta. | Fi.Cp128 |
| 15 PLN | |
39139 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
39140 |
1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ". | Fi.Cp130 B1 |
| 30 PLN | |
39141 |
1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck13 |
| 150 PLN | |
39142 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14a |
| 270 PLN | |
39143 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN | |
39144 |
1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck15Ib |
| 300 PLN | |
39145 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
39146 |
1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b. | Fi.Cp131 |
| 10 PLN | |
39147 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23. | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
39148 |
1952 całostka z sygnaturą III.52 i z hasłem propagandowym 19/18b. | Fi.Cp132 |
| 30 PLN | |