Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
31900 |
1904 trójjęzyczna kartka z opłacona odpowiedzią. | Fi.p23 |
| 25 PLN | |
36996 |
| 20 PLN | |
38749 |
973 Panorama Kalisza koperta, sygnatura (XII.60), długość napisu NADAWCA - 20 mm. | Fi.Ck33a |
| 45 PLN SPRZEDANY | |
38750 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 11; dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 80 PLN | |
38751 |
1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania. | Fi.Cp1Is |
| 80 PLN | |
38752 |
| 120 PLN | |
38753 |
1918 wydanie warszawskie, rzadka karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowych znaczkach za 2/5 fen i 5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp1It |
| 500 PLN | |
38754 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 2 w tym na doklejonym znaczku za 2,5 fen. | Fi.Cp1IIs |
| 150 PLN | |
38755 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 w tym na doklejonym znaczku za 2,5 fen. | Fi.Cp1Is |
| 150 PLN | |
38756 |
| 60 PLN | |
38757 |
| 50 PLN | |
38758 |
1918 wydanie PP/GGW, całostka z opłaconą odpowiedzią grzecznościowo kasowana prowizorycznym kasownikiem Konina, nadruk typ 9 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara. | Fi.Cp3I |
| 150 PLN | |
38759 |
1918 wydanie warszawskie, część na odpowiedź karty podwójnej z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2,5 fen; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp3IAs |
| 250 PLN | |
38760 |
| 200 PLN | |
38761 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym, z błędem nadruku "wyszczerbiona tarcza nad prawym skrzydłem orła". | Fi.Cp4Icz |
| 200 PLN | |
38762 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym typu 1 (opis patrz "Przegląd Filatelistyczny 3/2014", czyste. | Fi.Cp4ay-by |
| 250 PLN | |
38763 |
1918 wydanie lubelskie, całostka na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym z błędem nadruku "niedobity środek belki zakrywającej dolny napis". | Fi.Cp4Icz |
| 350 PLN | |
38764 |
| 300 PLN | |
38765 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 25 hal na kartonach szarym i żółtobrązowym; czyste; doskonały stan zachowania; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp5x, z |
| 350 PLN | |
38766 |
1918 wydanie lubelskie, karta na kartonie żółtobrunatnym z czarnym nadrukiem, zaadresowana i skasowana 4.I.1919 w Lublinie, bardzo dobry stan zachowania; dla kart z oryginalnego obiegu pocztowego bardzo wysoka wycena katalogowa (Fi.1200,-)!!! | Fi.Cp5y |
| 200 PLN | |
38767 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 2. | Fi.Ca3 |
| 150 PLN | |
38768 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 14. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
38769 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 31. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
38770 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 23. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
38771 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 17. | Fi.Ca3 |
| 250 PLN | |
38772 |
1919 ZAWIERCIE - wydanie warszawskie; karta za 15 fen datowana 24/9 wysłana z Zawiercia do Warszawy, znak opłaty z ciekawą usterką "justunek" przed prawą cyfrą "1", dodatkowo unieważniony kasownikiem prowizorycznym, pełna treść i bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp2I |
| 800 PLN | |
38773 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp8I |
| 600 PLN | |
38774 |
1919 wydanie krakowskie, rzadka karta z nadrukiem typu 44; poza kilkoma drobnymi miejscowymi przebarwieniami dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp8II |
| 600 PLN | |
38775 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z podwójnym nadrukiem typ 11 na części na odpowiedź. | Fi.Cp13INp |
| 2 500 PLN | |
38776 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 120 (brak rombu) z ciekawą usterką "kropka w literze C", grzecznościowo skasowana w Krakowie. | Fi.Cp14II |
| 60 PLN | |
38777 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 51 z wyraźną usterką "zniekształcona litera A w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 160 PLN | |
38778 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 44; dobry stan zachowania. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
38779 |
1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 42, plamki. | Fi.Cp14IIx |
| 40 PLN | |
38780 |
| 60 PLN | |
38781 |
| 100 PLN | |
38782 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 80, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
38783 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
38784 |
| 100 PLN | |
38785 |
| 100 PLN | |
38786 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42, na odwrocie gwarancja Schmutz. | Fi.Cp14IIy |
| 100 PLN | |