Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
30704 |
1926 kartka bez sygnatury z obiegu pocztowego z Warszawy. | Fi.Cp42 |
| 10 PLN | |
30705 |
| 10 PLN | |
30706 |
1926 całostka z sygnaturą P.Z.G. No 76 - 10.000.000 - 26 z obiegu pocztowego z Wisły. | Fi.Cp43I |
| 10 PLN | |
30707 |
1926 Kolumna Zygmunta - 10 gr, kreski tła dochodzą do cyfr nominału, format 148x105 mm, długość napisu KARTKA POCZTOWA 56,5 mm, sygnatura (P.Z.G.No 76-10.000.0000-26.); karta dofrankowana i 20.X jako ekspresowa wysłana z miejscowości Bytom Nowy do Trzebini; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp43I, 192 |
| 40 PLN | |
30708 |
1926 część nadawcza całostki z sygnaturą 486. | Fi.Cp44A |
| 20 PLN | |
30709 |
1926 Kolumna Zygmunta - karta podwójna - część na odpowiedź wysłana 13.11.27 z Krotoszyna do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp44IB |
| 100 PLN | |
30710 |
| 15 PLN | |
30711 |
1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia. | Fi.Cp45I |
| 50 PLN | |
30712 |
1926 całostka z Mysłowic do Niemiec. | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
30713 |
1926 kartka wysłana z Lędzin | Fi.Cp45I |
| 20 PLN | |
30714 |
1926 całostka do obrotu zagranicznego z obiegu z Czyżewa. | Fi.Cp45I |
| 15 PLN | |
30715 |
| 10 PLN | |
30716 |
| 15 PLN | |
30717 |
1927 całostka - część na odpowiedź z sygnaturą IX.27, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp47B |
| 60 PLN | |
30718 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(VI-1930)500.000., wysłana 20.III.31 z Rembertowa do Warszawy, kasownik odbiorczy Warszawa 22; walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.49IIA |
| 50 PLN | |
30719 |
1928 kartka z sygnaturą II-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
30720 |
1928 kartka z sygnaturą VIII.1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
30721 |
1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928. | Fi.Cp48 |
| 10 PLN | |
30722 |
| 150 PLN | |
30723 |
| 30 PLN | |
30724 |
1928 pokwitowanie telegraficzne użyte we Lwowie. | Fi.Ct |
| 40 PLN | |
30725 |
| 10 PLN | |
30726 |
| 10 PLN | |
30727 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 most kolejowy Jaremcze, sygnatura VIII-1931, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp50I |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
30728 |
1931 kartka ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, całostka z ilustracją nr 28 - CZARNOCHORA z nakładu XI-1931, liniatura druk rotograwiura, plamki widoczne na ilustracji. | Fi.Cp50II |
| 80 PLN | |
30729 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń Ratusz, II nakład, linie typografią; dofrankowana i wysłana 6.X.32 z Równego Wołyńskiego do Warszawy; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp50IIa |
| 150 PLN | |
30730 |
| 50 PLN | |
30731 |
| 50 PLN | |
30732 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20 - Pałac w Łazienkach Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; przesłana 17.V.32 miejscowo w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 60 PLN | |
30733 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14 - Barbakan w Krakowie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; dofrankowana i jako polecona przesłana 13.IV.32 z Wadowic do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 60 PLN | |
30734 |
| 25 PLN | |
30735 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura XI-1931, linie drukowane rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 25 PLN | |
30736 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 10 - Borysław, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 200 PLN | |
30737 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania. | Fi.Cp50IIc |
| 200 PLN | |
30738 |
1931 całostka z sygnatura XI-1931 z ilustracją nr 23, rotograwiura. | Fi.Cp50IIc |
| 40 PLN | |
30739 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 35 PLN | |
30740 |
| 2 000 PLN | |
30741 |
1931 Henryk Sienkiewicz - ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Kraków - Rondel; doskonały stan zachowania. | |
| 600 PLN | |
30742 |
| 10 PLN | |
30743 |
| 30 PLN | |