Poz# | Zdjęcia | Opis | Katalog | Cechy | Aktualna cena |
29842 |
1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR. | Fi.3417-8 |
| 10 PLN | |
29843 |
1996 75. rocznica urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, arkusz sprzedażny. | Fi.3423 ark. Mi.3571 |
| 60 PLN | |
29844 |
1996 rocznik znaczków czystych (Fi.100,50). | Fi.3423-85 Mi.3571-3633 |
| 80 PLN SPRZEDANY | |
29845 |
1996 polskie jachty pełnomorskie, arkusz sprzedażny. | Fi.3429-32 Mi.3577-80 |
| 25 PLN SPRZEDANY | |
29846 |
1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty. | Fi.3429-32 Mi.3577-80 |
| 30 PLN | |
29847 |
1996 "IV WIEKI STOŁECZNOŚCI WARSZAWY - KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA", ilustrowana, dekoracyjna koperta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 21.IV w Warszawie. | Fi.3433 Mi.3581 |
| 10 PLN | |
29848 |
1996 "Brzechwa dzieciom", kompletna seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3441-6 ark. Mi.3591-6 |
| 140 PLN SPRZEDANY | |
29849 |
1996 "Brzechwa dzieciom" - 50 lat, seria znaczków w arkuszach. | Fi.3441-46 Mi.3591-96 |
| 400 PLN | |
29850 |
1996 Sanktuaria Maryjne V - Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przeczycy, arkusz czysty (Fi.45.-). | Fi.3465 Mi.3613 |
| 70 PLN SPRZEDANY | |
29851 |
1996 Tatry polskie, narożna parka z podwójną perforacją grzebieniową na marginesie, dolna zawiera charakterystyczną "łezkę", kasowane z klejem - abonament, unikalne. | Fi.3474 Mi.3622 |
| 300 PLN | |
29852 |
1996 Polscy muzycy jazzowi (II) - Zbigniew Seifert, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania (delikatne ukośne zagięcie, nie złamanie, lewego marginesu między 3 i 4 rzędem). | Fi.3476 Mi.3624 |
| 80 PLN | |
29853 |
1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-). | Fi.3481-84 Mi.3629-32 |
| 35 PLN | |
29854 |
1996 żubry, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3484-4 Mi.3629-32 |
| 25 PLN | |
29855 |
1996 Wisława Szymborska - laureatka Literackiej Nagrody Nobla w 1996 roku, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3485 Mi.3633 |
| 80 PLN | |
29856 |
1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI". | Fi.bl.157(114) Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
29857 |
1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym. | Fi.bl.115 Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
29858 |
1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie w świetle lampy ultrafioletowej). | Fi.ex.3434-64y Mi.ex.3582-3612y |
| 200 PLN | |
29859 |
1996-1997 TOM XXI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 330 złotych, w tym rzadka na papierze fluorescencyjnym odmiana serii Znaki Zodiaku - mocno niedoceniona w katalogu; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | |
| 420 PLN | |
29860 |
1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.10 Mi.MH1 |
| 15 PLN | |
29861 |
1997 kocham Cię - karty, poszukiwany i rzadki arkusz sprzedażny z parkami w układzie tete - beche, Fischer 5.000,- zł. | Fi.3486-7 ark. Mi.3634-5 |
| 2 500 PLN SPRZEDANY | |
29862 |
1997 dworki polskie, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni. | Fi.3503 Mi.3651 |
| 50 PLN | |
29863 |
1997 sanktuaria maryjne, znaczek z dziurkowaniem WZÓR pochodzący z opakowań arkuszy z drukarni. | Fi.3522 Mi.3670 |
| 100 PLN | |
29864 |
1997 1000 lat Gdańska, cięty blok. | Fi.bl.159A Mi.Bl.129B |
| 15 PLN | |
29865 |
1997 "Mistrzostwa Świata juniorów w szachach - Żagań" karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą figury szachowe; temat - SZACHY. | |
| 10 PLN | |
29866 |
1998 Ochrona Bałtyku, seria w arkuszu sprzedażnym. | Fi.3358-63 Mi.3706-11 |
| 45 PLN | |
29867 |
1998 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Nagano, arkusz sprzedażny. | Fi.3542 Mi.3690 |
| 45 PLN | |
29868 |
1998 Światowa Wystawa Filatelistyczna Izrael 98, arkusz sprzedażny. | Fi.3565 ark. Mi.3713 |
| 45 PLN | |
29869 |
1998 100. rocznica odkrycia radu i polonu, arkusz sprzedażny. | Fi.3578 ark. Mi.3726 |
| 60 PLN | |
29870 |
1998 "Zygmunt III Waza" - wydanie wspólne z pocztą Szwecji. | Fi.3582 Mi.2081 |
| 40 PLN | |
29871 |
1998 20. rocznica pontyfikatu Jana Pawła II, arkusz sprzedażny. | Fi.3584 Mi.3732 |
| 35 PLN | |
29872 |
1998 80. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny. | Fi.3585 ark. Mi.3733 |
| 35 PLN | |
29873 |
1998 Boże Narodzenie, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3586MK Mi.3734 |
| 80 PLN | |
29874 |
1998 200. rocznica Adama Mickiewicza, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3592MK Mi.3740 |
| 80 PLN | |
29875 |
1998 dzieje oręża polskiego, znaczek makulaturowy bez gumy z dziurkowaniem WZÓR. | Fi.3594MK Mi.3742 |
| 70 PLN | |
29876 |
1999 50. rocznica powstania Rady Europy, arkusz sprzedażny. | Fi.3614 Mi.3762 |
| 36 PLN | |
29877 |
1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, seria znaczków rzadka w pojedynczych arkuszach; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3620-23 Mi.3768-71 |
| 250 PLN SPRZEDANY | |
29878 |
1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3620-23 Mi.3768-71 |
| 60 PLN | |
29879 |
1999 VI wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z fragmentem unieważniającego dziurkowania WZÓR na wycinku z opakowania paczki arkuszy, znaczek silnie uszkodzony, gwarancja. | Fi.3620MK Mi.3768 |
| 20 PLN | |
29880 |
1999 wizyta Jana Pawła II w Polsce, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem WZÓR, z opakowania z drukarni. | Fi.3621 Mi.3769 |
| 70 PLN | |
29881 |
1999 karnet - "150 rocznica śmierci Fryderyka Chopina" - wydanie wspólne z pocztą Francji. | Fi.3646 Mi.3794, 3428 |
| 40 PLN | |